Kongresová, konferenční a seminární centra – Olomouc

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1VAŠSTAV, s.r.o.- HOTEL IRIS (Olomouc)6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(1037)
Lužní 215, Pavlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Wellness hotel IRIS se nachází uprostřed malebné krajiny na jižní Moravě, ve známé vinařské obci Pavlov, obklopen vinicemi a vinnými sklepy. Přilehlé vodní nádrže Nové Mlýny jsou největší vodní plochou Moravy a vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů. Okolní krajina je velmi vhodná pro…

2NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS - Hotel

4.7
★★★★★
★★★★★
(1323)
Legionářská 1311/21, Olomouc Bezdlužná

Čtyřhvězdičkový Superior hotel mezinárodního řetězce NH Hotel Group s největším kongresovým centrem na Moravě. Pro relaxaci je připraveno moderní fitness a wellness centrum. Hotel má také elegantní restauraci připravující vynikající pokrmy české a mezinárodní kuchyně.

3ŘEMESLA s.r.o.

Firma ŘEMESLA s.r.o. v Olomouci vám poskytne pronájem nebytových a přednáškových prostor nebo školících sálů pro pořádání firemních akcí či porad. Také zajistíme příjemné ubytování, které je vhodné nejen pro studenty, ale také pro vyučující a učitele.

4Hotel Hesperia

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 385/55, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme moderní, bezbariérové ubytování v 57 pokojích a 1 suite. Pro relaxaci lze využít hotelovou saunu a Whirpool. K dispozici je kongresový sál s možností pořádání kongresů, konferencí, školení, prezentací, seminářů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí až pro 300 osob.

5RCO- Regionální centrum Olomouc

Jeremenkova 1211/40b, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na správu a pronájem nemovitostí a agenturní činnost. Provozujeme multifunkční kongresové centrum s celkovou kapacitou 1000 míst nabízí sály a salónky pro 24 až 600 osob. Možnost pořádání kongresů, konferencí, školení, seminářů, výstav, večírků, plesů, rautů.

6Kvapilová Jana, Bc. - Centrum Vitality

Provoz centra pohybových aktivit pro regeneraci a rekondici. Dále nabízím lekce jógy, powerjógy, Tai Ji Quan, pilates či cvičení s gymballem a další.

7Centrum pro regionální rozvoj České republiky (pobočka Olomouc)11 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jeremenkova 1211/40b, Olomouc-Hodolany Bezdlužná

Státní agentura zabývající se administrací a kontrolou projektů spolufinancovaných ze zdrojů EU a realizací regionální politiky vlády ČR. Pořádáme semináře, konference i soutěže a další společenské akce. Dále zajišťujeme služby, poradenství i asistenci.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.