Kongresová, konferenční a seminární centra – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Ostravské výstavy, a.s.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(269)
Černá louka 3235, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Provoz areálu k pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací či valných hromad. Dále zajišťujeme pronájem komerčních prostor s možností variabilního usazení až pro 1000 lidí v hale. K dispozici je kompletní technické vybavení, parkování a bezbariérový přístup.

2HOTEL IMPERIAL a.s.2 pobočky

Čtyřhvězdičkový hotel disponující 162 plně vybavenými pokoji včetně 2 executive pater v pětihvězdičkovém standardu. Nabízíme parkoviště, garáž, 2 restaurace, moderní kongresové centrum, bazén, saunu, kadeřnictví, kosmetiku a další.

3ROUBENKA s.r.o.- Hotel Roubenka

Dolní 327, Štramberk
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Ubytování v hotelu ve Štramberku ve 14ti samostatných komfortních apartmánech ve třech roubených budovách. K hotelu patří restaurace s domácí kuchyní. Vhodné pro rodinné oslavy, svatby i firemní jednání.

4IBERIA TRADE s.r.o.- HOTEL IBERIA***

4.4
★★★★★
★★★★★
(212)
Pekařská 99/11, Opava, Město
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme služby hotelu a restaurace. Ubytování můžeme nabídnout ve 26 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu. Ubytovací kapacita hotelu je tudíž 54 lůžek s možností přistýlky. K hotelu patří hotelové parkoviště s bezbariérovým přístupem. Pokoje jsou zařízeny stylově, k vybavení…

5Rohan Martin - REX1 pobočka

Realizujeme veletrhy a výstavy včetně vnitřní expozice i atypické, patrové a venkovní expozice.

6Kongres Poláků v České republice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 4 , Český Těšín Bezdlužná

Zastupování polské národnostní menšiny ve vztahu k majoritní společnosti, koordinace činnosti polských spolků, pořádání diskusních setkání a besed.

7Innovative Business s.r.o.

Nabízíme strategické poradenství, konzultace v oblasti obchodu a marketingu. Dále pořádáme konference pro obchodní a marketingové manažery.

8Dům kultury města Ostravy, a.s.1 pobočka

Nabízíme pronájem prostor pro kongresy, konference, sjezdy, prezentace, školení, semináře či společenské, firemní i kulturní akce, módní přehlídky, výstavy i catering. Poskytujeme možnost umístění firemních reklam na naše billboardy a panely. Dále pořádáme divadelní představení, koncerty i výstavy.

9BOSWELL a.s. - BEST WESTERN Hotel Vista4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1221)
Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava-Zábřeh Bezdlužná

Provoz hotelu s nabídkou široké škály služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánská restaurace, stylový bar i konferenční sály.

10Dům kultury Akord Ostrava - Zábřeh, s.r.o.2 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí Slovenského…, Ostrava-Zábřeh

Zaměřujeme se na organizování kulturních a společenských akcí na klíč. Poskytujeme pronájem sálů, salónků a konferenčních místností pro konání valných hromad, meetingů, seminářů, módních přehlídek i společenských večerů, školních plesů a dalších společenských či firemních aktivit.


Firmy v dalších lokalitách


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Moravskoslezský kraj.