Kongresová, konferenční a seminární centra – Ostrava - město

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Ostravské výstavy, a.s.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(269)
Černá louka 3235, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Provoz areálu k pořádání veletrhů, seminářů, kongresů, firemních prezentací či valných hromad. Dále zajišťujeme pronájem komerčních prostor s možností variabilního usazení až pro 1000 lidí v hale. K dispozici je kompletní technické vybavení, parkování a bezbariérový přístup.

2HOTEL IMPERIAL a.s.2 pobočky

Čtyřhvězdičkový hotel disponující 162 plně vybavenými pokoji včetně 2 executive pater v pětihvězdičkovém standardu. Nabízíme parkoviště, garáž, 2 restaurace, moderní kongresové centrum, bazén, saunu, kadeřnictví, kosmetiku a další.

3Rohan Martin - REX1 pobočka

Realizujeme veletrhy a výstavy včetně vnitřní expozice i atypické, patrové a venkovní expozice.

4BRNOOFFICE s.r.o. (pobočka Ostrava)1 pobočka

Nabízíme hodinové pronájmy kanceláří a zasedacích místností pro školení, pohovory, obchodní jednání či semináře, kurzy a prezentace.

5Innovative Business s.r.o.

Nabízíme strategické poradenství, konzultace v oblasti obchodu a marketingu. Dále pořádáme konference pro obchodní a marketingové manažery.

6Dům kultury města Ostravy, a.s.1 pobočka

Nabízíme pronájem prostor pro kongresy, konference, sjezdy, prezentace, školení, semináře či společenské, firemní i kulturní akce, módní přehlídky, výstavy i catering. Poskytujeme možnost umístění firemních reklam na naše billboardy a panely. Dále pořádáme divadelní představení, koncerty i výstavy.

7HARMONY CLUB HOTELY, a.s. (pobočka Ostrava)2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
28. října 1263/170, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Provoz městského hotelu v centru města Ostrava. Nabízíme kvalitní ubytování s prostory pro firemní akce, prezentace firem, školení, společenské akce či gastronomické akce. Hotel je vhodný pro služební cesty včetně parkoviště u hotelu.

8BOSWELL a.s. - BEST WESTERN Hotel Vista4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1221)
Kpt. Vajdy 3046/2, Ostrava-Zábřeh Bezdlužná

Provoz hotelu s nabídkou široké škály služeb pro firemní a konferenční klientelu. Moderně zařízené hotelové pokoje, gurmánská restaurace, stylový bar i konferenční sály.

9Dům kultury Akord Ostrava - Zábřeh, s.r.o.2 pobočky

3.1
★★★★★
★★★★★
(17)
náměstí Slovenského…, Ostrava-Zábřeh

Zaměřujeme se na organizování kulturních a společenských akcí na klíč. Poskytujeme pronájem sálů, salónků a konferenčních místností pro konání valných hromad, meetingů, seminářů, módních přehlídek i společenských večerů, školních plesů a dalších společenských či firemních aktivit.

10STABA - SERVIS ANTIKOR, spol. s r. o. - ROTHSCHILD Palace

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Mírové náměstí 160/2, Ostrava-Vítkovice

Provozujeme společenský dům s nabídkou společenského sálu pro firemní a společenské akce či taneční parket. V dalších prostorech možnost prezentací a školení, k dispozici je i vytápěná tělocvična, vinárna s nabídkou výborných jihoafrických vín, restaurace s velmi kvalitní kuchyní.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Ostrava - město.