Sklenářské práce a sklenářství – Uherské Hradiště

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Sklenářství Franek, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Na Rynku 1017, Kunovice Bezdlužná

Sklenářské práce, dvojskla, trojskla, výlohy, schodiště, provádíme broušení a kalení skla, zasklívání ohnivzdorným keramickým sklem, fazetování, rámování, vrtání otvorů a další.

2Ilek Radim

Na špici 899, Uherský Ostroh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádím sklenářské práce včetně rámování. Naše sklenářtví se nachází blízko náměstí. Jsme schopni zajistit různé typy skla, barevnost či tloušťku. Neváhejte nás kontaktovat.

3FRANK GLASS, s.r.o.

Mariánské náměstí 70, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství s nabídkou dodávky zrcadel, interiérových stěn a dveří ze skla.

4SKLOSERVIS-BROD s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Vazová 2480, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Skloservis - Uherský Brod nabízí veškeré služby, co se týče skla. Společnost se zaměřuje na výrobu skleněných dveří, sprchových koutů, skleněných stěn a dalšího skleněného sortimentu.

5Pavlica Květoslav - AKVÁRIA PAVLICA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Stráni 538, Uherské Hradiště,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme produkty zejména v oblasti výroby akvárií a ostatních interiérových doplňků tohoto charakteru. Nabízíme nejen precizní zakázkovou výrobu, ale i služby v oblasti návrhů, instalace a údržby. Máme téměř 25 let zkušeností v této oblasti.

6Sklenářství Pavel Franek

Osvobození 277, Nivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství Pavel Franek, se sídlem Osvobození 277, 687 51, Nivnice, v okrese Uherské Hradiště a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

7Breznický Ladislav - Glass

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Trávníky 458, Strání Bezdlužná

Naše malá rodinná sklářská huť se zabývá ruční výrobou užitkového a dekoračního skla. Nabízíme štamprle, sklenice, svatební číše, džbány, misky, dózy, vázy, svícny a další. Provádíme foukání, lisování či broušení skla. Dekorujeme pískováním, malováním či rytím. Poskytujeme možnost exkurzí.

8Skloservis, spol. s r.o.

Kompletní sklenářské práce, zasklívání oken, výloh a dělících stěn. Řezání skel a zrcadel na míru. Realizujeme i řešíme skleněné interiery - sprchové kouty, zástěny, skleněné dveře včetně kování, obklady za kuchyňskou linku.

9Šopík David

Provádíme sklenářské práce.

10Dudáč Marek

Bystřice pod…, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno

V nabídce kuchyňská dvířka s vysokým leskem i matem či provádíme lakování dřevěných výrobků transparentními laky a moření. Dále nabízíme skla podle Ral barev.


Sklenářské práce a sklenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Uherské Hradiště.