Sklenářské práce a sklenářství – Olomoucký kraj

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Sklenářství - Tomáš Látal

Petrské nám. 2164/2, Prostějov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme sklenářské práce, broušení a dekorativní pískování skla, rámařství, paspartování. Brousíme sklo i zrcadla, vrtáme otvory do skla, vyrábíme zrcadla a zrcadlové stěny. K výběru jsou skla čirá, probarvená a pískovaná. Z materiálů můžeme poskytnout i polykarbonát, plexisklo, PVC trapézové…

2Holické sklenářství s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(10)
Stará Přerovská 965…, Olomouc - Holice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří, výloh, balkonů a střech. Výroba a montáž izolačních dvojskel nadměrných velikostí i nestandardních tvarů.

3Grunt Jiří- sklenářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(22)
Chválkovická 151/82, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti sklenářství a rámování. Dále i výroba akvárií a zrcadel. Nabídka pískování skla a broušení fazet.

4Oulehla Pavel

Nabízím služby sklenářství a truhlářství. Zabývám se výrobou nábytku, kuchyňských linek, skříní, stěn do obýváků, stolů, stolků a doplňků, skleněných výrobků, to vše včetně montáže.

5REMA spol. s r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Kojetínská 202, Prostějov Bezdlužná

Hliníková okna, dveře, světlíky, celoprosklené fasády. Dodávka a montáž lehkých fasádních plášťů - alucobondové fasády. Automatické dveře, protipožární al. uzávěry.

6Skloplast Moravia s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Petrské nám. 4367, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme sklenářské práce, zasklívání oken a dveří. Dále vyrábíme izolační dvojskla a trojskla. Provádíme i broušení, vrtání, fasetování skel, pískování skel a zrcadel, rámování obrazů, montáž a prodej polykarbonátů, plexiskla i reklamní desky.

7KRAMPOL PETR-SKLENÁŘSTVÍ

Jiráskova 252, Konice
Otevřeno od 7:00

Nabídky zasklívání oken a dveří včetně zateplování oken izolačním dvojsklem. Dále i provádění broušení zrcadel a rámování obrazů. Prodej polykarbonátů.

8Kysel Zdeněk - SKLENÁŘSTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Vratislavova 172/4, Olomouc - Povel
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Zasklíváme výlohy, dveře, okna, izolační a bezpečnostní skla. Nabízíme instalaci zrcadel, vitríny, skla kalená a pochozí. Vrtáme otvory a brousíme hrany u všech druhů skel, lepení akvárií a terárií.

9Mičula Milan - SKLENÁŘSTVÍ

Zolova 365/18, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Sklenářské práce na stavbách i v domácnostech - zasklíváme okna, dveře, výlohy, balkóny, střechy, lepení folií dle dohody, výroba izolačních dvojskel, broušení a vrtání skla, krbové sklo, zrcadla na zakázku.

10BO-RA Hranice s.r.o.1 pobočka

Zasklívání lodžií, výroba a montáž plotů, zámečnická výroba, nájezdové rampy, výškové práce.


Sklenářské práce a sklenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Olomoucký kraj.