Sklenářské práce a sklenářství – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1Vaněk Martin - truhlář

Nabízím zakázkovou výrobu nábytku. Provádím zateplení oken a sklenářství. Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou od roku 1995. Zkušení stolaři mají k dispozici plně vybavenou dílnu ve vlastních prostorách. Jsme lehce dostupní autem i městskou hromadnou dopravou v Ostravě-Vítkovicích, kousek od…

2Rein Daniel- sklenářství

Ostravská 53, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní sklenářské služby. Provádíme zasklívání výloh, zasklívání dveří, oken, rámování obrazů a paspartování.

3JA - KU stav s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hvězdná 898/10, Ostrava

Nabídka stavebních a sklenářských prací. K dalším činnostem patří dodávka stavebního materiálu - štěrky, písky, kamenivo, polykarbonát, sklo, zámková dlažba, stavební dříví. Dále také úklidové služby, opláštění budov, rozvody vody a odpadu, zateplování světlíků a bazénů, zasklívání, výstavba cest,…

4Sklenářství Klučka Milan

Větrná 1072/6, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Společnost zaměřená na sklenářské práce - broušení plochého skla, rámování, zasklívání výloh, výroba izolačního dvojskla, zasklívání velkých výkladních skříní obchodů a restaurací.

5Sklenářství a rámování U Matěje

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Newtonova 7, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí sklenářské práce, rámování obrazů a prodej skel, izolačních dvojskel, polykarbonátu, plexiskel.

6Havlický Michal- SKLENÁŘSTVÍ

1.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Bochenkova 2709/20, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme veškeré sklenářské práce, zasklívání oken a dveří, vrtání, broušení, fazetování, pískování skel i zrcadel a další.

7Havlický Rudolf, Ing.- sklenářské práce, vitráže2 pobočky

1.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Bochenkova 2709, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sklenářské práce. Provádíme zasklívání a opravy oken a dveří včetně plastových, vrtání, broušení, fazetování a pískování skel i zrcadel, paspartování a výroba obrazových rámů, kalená a bezpečnostní skla. Vyrábíme vitráže TIFFANY. Výroba skleněných dveří, skleněných zábradlí, sprchové…

8Míček Tomáš - Sklenářství a rámování1 pobočka

Nový Jičín, U Hřiště 506
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí sklenářské práce včetně rámování či paspartování. Provádí broušení, vrtání, fazetování, pískování a kalení skel. Vyrábíme izolační a bezpečnostní skla, akvária a terária.

9Návrat Jiří - Sklenářství Návrat Jiří & syn

Palackého 314, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí úpravy skel, zrcadel, vrstvení skla, výrobu i montáž izolačních dvojskel a trojskel s atestem. Dále také rámování obrazů, zasklívání oken, výrobu akvárií a terárií.

10Urbanský Josef- U&S MALÍŘSTVÍ

Slezská 173 , Rohov Bezdlužná

Provádím malířské, tapetářské a sklenářské práce.


Firmy v dalších lokalitách


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 50 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 45 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Moravskoslezský kraj.