Sklenářské práce a sklenářství – Prostějov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Sklenářství - Tomáš Látal

Petrské nám. 2164/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme sklenářské práce, broušení a dekorativní pískování skla, rámařství, paspartování. Brousíme sklo i zrcadla, vrtáme otvory do skla, vyrábíme zrcadla a zrcadlové stěny. K výběru jsou skla čirá, probarvená a pískovaná. Z materiálů můžeme poskytnout i polykarbonát, plexisklo, PVC trapézové…

2Oulehla Pavel

Nabízím služby sklenářství a truhlářství. Zabývám se výrobou nábytku, kuchyňských linek, skříní, stěn do obýváků, stolů, stolků a doplňků, skleněných výrobků, to vše včetně montáže.

3NAUPO s.r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

Určická 2007/96, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V současnosti vyrábíme izolační dvojskla, trojskla všech parametrů tepelných a solárních. Bezpečnostní skla jsou vyrobena technologiemi lepení pryskyřicí nebo fólií Eva. Vyrábíme skla balistická (neprůstřelná), zábradlářské výplně čiré i dekorativní. Kvalitu výrobků garantují výrobní certifikáty a…

4REMA spol. s r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Kojetínská 202, Prostějov Bezdlužná

Hliníková okna, dveře, světlíky, celoprosklené fasády. Dodávka a montáž lehkých fasádních plášťů - alucobondové fasády. Automatické dveře, protipožární al. uzávěry.

5Skloplast Moravia s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Petrské nám. 4367, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sklenářské práce, zasklívání oken a dveří. Dále vyrábíme izolační dvojskla a trojskla. Provádíme i broušení, vrtání, fasetování skel, pískování skel a zrcadel, rámování obrazů, montáž a prodej polykarbonátů, plexiskla i reklamní desky.

6KRAMPOL PETR-SKLENÁŘSTVÍ

Jiráskova 252, Konice
Dnes už má zavřeno

Nabídky zasklívání oken a dveří včetně zateplování oken izolačním dvojsklem. Dále i provádění broušení zrcadel a rámování obrazů. Prodej polykarbonátů.

7NAUPO s.r.o.1 pobočka

Nabídka sklenářských služeb. Dále vyrábíme a prodáváme izolační dvojskla, protihlukové bezpečnostní sklo čiré a barevné, neprůstřelné, protipožární, pochozí sklo. Mimo jiné samozřejmostí je poradenská činnost. Opracování skla, prodej baleného skla.

8Salaj Karol

Lidická 1877, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme sklenářství. Dále provádíme zasklívání oken a dveří.


Sklenářské práce a sklenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.