Sklenářské práce a sklenářství – Nový Jičín

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Míček Tomáš - Sklenářství a rámování1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nový Jičín, U Hřiště 506
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí sklenářské práce včetně rámování či paspartování. Provádí broušení, vrtání, fazetování, pískování a kalení skel. Vyrábíme izolační a bezpečnostní skla, akvária a terária.

2Návrat Jiří - Sklenářství Návrat Jiří & syn

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Palackého 314, Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářství nabízí úpravy skel, zrcadel, vrstvení skla, výrobu i montáž izolačních dvojskel a trojskel s atestem. Dále také rámování obrazů, zasklívání oken, výrobu akvárií a terárií.

3Vladislav Kőller

Vladislav Kőller, se sídlem Kozina 532, 742 66, Štramberk, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Broušení a leptání skla Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

4SKLENÁŘSTVÍ TOMÁŠ

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
nám. Republiky 778, Butovice-Studénka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SKLENÁŘSTVÍ TOMÁŠ, se sídlem nám. Republiky 778, 742 13, Butovice-Studénka, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

5Polach Václav

Lubina 414 , Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí sklářské práce a rámování obrazů.

6Ing. Robert Köller

Kozina 532, Štramberk
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb v oblasti sklenářských prací.

7Grűmann René

Firma zaměřená na malířské, natěračské, sklenářské práce, nástřiky, malby, nátěry, úklidový servis, rekonstrukce bytů, koupelen, renovace, obklady, drobné zednické práce, montáž, demontáž i pronájem fasádního lešení a zateplování fasád.


Sklenářské práce a sklenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Nový Jičín.