Sklenářské práce a sklenářství – Olomouc

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Holické sklenářství s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Stará Přerovská 965…, Olomouc - Holice Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří, výloh, balkonů a střech. Výroba a montáž izolačních dvojskel nadměrných velikostí i nestandardních tvarů.

2Grunt Jiří- sklenářství

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Chválkovická 151/82, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti sklenářství a rámování. Dále i výroba akvárií a zrcadel. Nabídka pískování skla a broušení fazet.

3Kysel Zdeněk - SKLENÁŘSTVÍ

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vratislavova 172/4, Olomouc - Povel
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zasklíváme výlohy, dveře, okna, izolační a bezpečnostní skla. Nabízíme instalaci zrcadel, vitríny, skla kalená a pochozí. Vrtáme otvory a brousíme hrany u všech druhů skel, lepení akvárií a terárií.

4Mičula Milan - SKLENÁŘSTVÍ

Zolova 365/18, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sklenářské práce na stavbách i v domácnostech - zasklíváme okna, dveře, výlohy, balkóny, střechy, lepení folií dle dohody, výroba izolačních dvojskel, broušení a vrtání skla, krbové sklo, zrcadla na zakázku.

5Bubeník Tomáš

Pekařská 486/19, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme skleněné dveře, skleněné stěny, sprchové kouty, skleněné zábradlí, skleněné obklady a stříšky, pochozí sklo. Dále nabízíme izolační dvojsklo, sklo bezpečnostní, zrcadla, police, bezpečnostní fólie, vitráže, zasklívání, rámování obrazů. Provádíme montáž v celé ČR.

6Sklenářství Štecura

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Ztracená 1554/2, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme veškeré sklenářské práce. Mimo jiné i zasklíváme okna, dveře, výlohy. Výroba izolačních dvojskel, broušení a vrtání skla. Nabízíme krbové, žáruvzdorné sklo, skleněné obklady za kuchyňské linky, výrobu clipů. Zastřešení světlíků a pergol polykarbonátem.

7Winremont s.r.o.- Sklenářství (Olomouc)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Uničovská 296/46 , Šumperk Bezdlužná

Zavedené sklenářství v Šumperku nabízí své služby. Umíme veškeré sklenářské práce včetně opracování skla a jeho prodeje. Do našeho portfolia spadají zasklívání balkonů a zimních zahrad. Děláme i stavební práce.

8Sklo Design, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Zamenhofova 718, Olomouc

V naší firmě vyrábíme skleněné výplně s ornamenty, interiérová zrcadla včetně celoskleněných polic, konferenční i dekorační stoly. Nabízíme řezání, broušení, vrtání, lepení či zasklívání. Specializujeme se na pískovaná skla do dveří, oken, zimních zahrad, předělových stěn, paravánů i zábradlí.

9Dočkal Petr - sklenářství

Sokolská 576/21, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji sklenářství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomouc.