Sklenářské práce a sklenářství – Hodonín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Olejník Pavel - sklenářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(25)
nám. Bartolomějské…, Veselí nad Moravou
Dnes už má zavřeno

Nabídka sklenářských služeb, rámování, přesklívání oken, broušení i vrtání skel. Montáž plastových oken a dveří, zasklívání lodžií i výloh. Můžeme vám nabídnout opravdu skvělé možnosti při realizaci vaší možné poptávky, ať už se jedná jen o zasklení rozbitého okna, opravy zničené výlohy obchodu,…

2Pavel Mičík - SKLENÁŘSTVÍ A RÁMOVÁNÍ

Kompletní sklenářské práce a rámování obrazů včetně paspartování, podlepování plakátů, opravy rámů, broušení, vrtání i montáže u zákazníka.

3SPEKTRUM TRADE, s.r.o.

Svatoborská 1390/89a, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializuje se na prodej stavebního materiálu a nátěrových hmot domácích i zahraničních výrobců nejen v regionu Kyjovska ale i po celém území ČR. V neposlední řadě se dále zabývá zakázkovou výrobou z plochého skla, stavebním a nábytkovým sklenářstvím.

4Sklenářství Michal Novák

Sklenářství Michal Novák, se sídlem Kostelecká 2498/19, 697 01, Kyjov-Nětčice, v okrese Hodonín a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

5Petr Symerský

Naším oborem je nabídka sklenářských prací a práce s polykarbonáty.


Sklenářské práce a sklenářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Sklenářské práce a sklenářství v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Sklenářské práce a sklenářství najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Hodonín.