Daňové poradenství a daně – Olomouc

1–10 firem z 259 nalezených Filtry

1EDUKA CONSULT s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Brníčko 1050, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, účetní, daňové a ekonomické poradenství. Školicí středisko nabízí odborně zaměřené jazykové kurzy a školení. Zastupujeme klienty na FÚ, OSSZ, ZP, dle potřeby.

2AUDIT-EFEKT, s.r.o. - vedení účetnictví a daňové evidence

Firma se specializuje na daňové, účetní a ekonomické poradenství. Zajistí zpracování personální a mzdové agendy. Provádí také revizi a rekonstrukci účetnictví.

3Bandík Zdeněk - BANEP - DANĚ, ÚČETNICTVÍ, PORADENSTVÍ

BANEP daňové poradenství - právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodu, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Bilanční účetnictví.

4Balík Michal, Ing.-účetnictví

Marie Pospíšilové…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dlouholetou praxi v oblasti zpracování účetnictví, daňové evidence, daňových přiznání, zpracování mzdové agendy úcetního poradenství a zastupování klientů na úřadech. Zpracování účetní agendy probíhá na řádně zakoupených účetních programech, neustále obnovovaných. Snažíme se o udržení…

5JORDOVÁ VLADIMÍRA - účetnictví

Božetěchova 945/5, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby v oblastech: účetnictví, daňová evidence, mzdová agenda. Zajišťujeme také auditorskou činnost.

6Švec Lubomír, Ing.- Účetní kancelář

Pasteurova 905/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše olomoucká firma vám nabízí komplexní vedení účetnictví firem i daňové evidence živnostníků včetně daňového přiznání a zákonem požadovaných výkazů či přehledů, zpracování DPH. V případě potřeby poskytujeme služby daňového poradce, komplexní zpracování mzdové agendy zaměstnanců.

7BL Solvent Olomouc, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňovou evidenci. Nabízíme zpracování mezd pro velké i malé firmy. Zpracujeme i daňová přiznání, evidence DPH, včetně silniční daně. Zastupujeme při jednáních a kontrolách na úřadech.

8Michalcová Ivana, Ing. - DANĚ OKAMŽITĚ1 pobočka

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, personalistiku, daňové, účetní, ekonomické poradenství.

9KAVITA EKONOMY, s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, daňových přiznání všech typů a druhů daní. Dále nabízíme ekonomické a účetní poradenství, zastupování před úřady, zpracování účetnictví i čtvrtletně.

10Bc. Jana Vázlerová - daňový poradce

Daňový poradce KDPR ev.č. 3396 Jana Vázlerová poskytující daňové poradenství, vedení účetnictví včetně zpracování mezd a účetní poradenství.


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Daňové poradenství a daně v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 259 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 233 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 78 firem v regionu Olomouc.