Daňové poradenství a daně – Frýdek - Místek

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Ing. Dančevská Eva

Malý Koloredov 811, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání a daňové poradenství.

2Šrubařová Alena - celní deklarace DAM a účetní služby

K Překladišti 948, Paskov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma poskytuje celní služby v rámci EX,IM, jednání s CÚ, zpracování hlášení INTRASTAT. Poskytujeme účetní a daňové služby včetně mzdové agendy, jednání s úřady.

3AUDIT FM s.r.o.

Žižkova 500, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Co získáte, budete-li spolupracovat s námi: osobní a individuální přístup založený na důvěře, spolehlivého partnera a větší pocit jistoty, zkušenosti a znalosti našeho týmu, který se pravidelně doškoluje, zázemí s kvalitním a ověřeným systémem, diskrétnost a zachování mlčenlivosti o svěřených…

5Reality REAL KARTEL, s.r.o.

Společnost nabízí realitní služby, oceňování, znalecké posudky a daňové poradenství.

6Kotásková Lenka

Firma zaměřená na vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a daní.

7EUROCOMPANIES Assistance a.s.

Specializujeme se na zakládání a prodej zahraničních společností. Dále nabízíme účetnické služby, jako vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, daňové poradenství, zpracování účetní dokumentace a zastupování před úřady. Aktuální nabídku společností najdete na našich webových stránkách.

8Omnia Officium s.r.o.

Nádražní 1088, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje na účetnictví a výkopové práce. Zajišťuji komplexní vedení účetní agendy včetně daňového a ekonomického poradenství. Součástí nabízených služeb je i kompletní zpracování mezd a personalistika, zpracování daňových přiznání. Poskytujeme kompletní služby zemních a výkopových…

9Rusek Jindřich, Ing. - daňový poradce ev. č. 1497 (pobočka Hukvaldy-Dolní…2 pobočky

Poskytuji komplexní služby daňového poradce. Nabízím právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

10Martynek Marian, Ing. - daňový poradce ev. č. 3632

Dlouhá 484, Návsí Bezdlužná

Poskytování služeb daňového poradce včetně právní pomoci a finančně ekonomických rad ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Daňové poradenství a daně v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Frýdek - Místek.