Daňové poradenství a daně – Přerov

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1A-D consult spol. s r.o.

Horní náměstí 11, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma A - D consult poskytuje služby daňových poradců. Nabízí zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence a zabezpečuje služby nezávislého auditora.

2Účetní kancelář Michálková s.r.o.

K Moštěnici 265, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oboru účetnictví, daňového poradenství a mzdové agendy. Najdete nás na adrese: K Moštěnici 265/8a v Přerově.

3Sekaninová Petra, Ing.

Nabízím služby daňového poradce, vedení účetnictví, zpracování mezd, zprostředkování a zajištění dotací. Poskytuji daňové, účetní a ekonomické poradenství. Zpracuji daňová přiznání.

4Nagy Roman, Ing. - DAŇOVÁ A ÚČETNÍ KANCELÁŘ

Daňová a účetní kancelář, která nabízí daňové a ekonomické poradenství, vedení daňové evidence, zpracování daňových přiznání, vedení podvojného účetnictví, rekonstrukci a kontrolu účetnictví aj.

6PROCHÁZKOVÁ KARLA daně, účetnictví

Provádíme daňová poradenství,daňová přiznání, účetnické práce aj.

7HORÁK JAROSLAV Ing.-ÚČTO

Provádíme daňové poradenství.

8REPRO OFFICE, s.r.o.

Kratochvílova 118/10, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kancelář nabízí služby v daních a účetnictví s tradicí od roku 1995. Klientům zpracovává daňovou evidenci, účetnictví, mzdovou a personální agendu.

9FS enginery, spol. s r.o. (Přerov)1 pobočka

Křižná 166, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme účetní a daňové poradenství,Nabízíme zpracování a vedení účetnictví, daňového přiznání pro fyzické (FO) a právnické osoby (PO) pro plátce i neplátce DPH, vedení mzdové agendy. Působíme v Kroměříži - Hulíně - Chropyni-Kojetíně a Tlumačově. Obraťte se nás FC enginery, s.r.o. v Kroměříži.

10MOHYLA CZ s.r.o.

Mohyla CZ s.r.o. nabízí služby daňového poradenství a vedení účetnictví, jako zpracování mezd, ekonomického poradenství včetně účetních kurzů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Daňové poradenství a daně v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Přerov.