Daňové poradenství a daně – Uherské Hradiště

1–10 firem z 147 nalezených Filtry

1REALITY MUZEJKA s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Růžová 1238, Uherské Hradiště Bezdlužná

Služby realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zajišťujeme jejich financování a daňové poradenství. V naší nabídce naleznete rodinné domy a vily, obchodní prostory, pozemky, průmyslové areály, zemědělské usedlosti a další.

2REALITAS, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)1 pobočka

Realitní činnost, poradenství, vedení účetnictví a pořádání dobrovolných veřejných dražeb.

3UH audit spol. s r.o.

Sokolovská 573, Uherské Hradiště,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka auditorských služeb, daňového a účetního poradenství. Dále zpracování finančních analýz a konsolidované účetní závěrky. Mimo jiné poskytování poradenství při zakládání a změnách právních forem společností.

4EUREGNIA, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Otakarova 1253, Uherské Hradiště Bezdlužná

Nabídka vedení účetnictví. Dále i daňové evidence a ekonomických služeb. Zajišťujeme i služby také v anglickém a německém jazyce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

5SELCOM, s.r.o.

Provádíme elektromontáže a elektroinstalace slaboproudých, silnoproudých elektrických i elektronických zařízení, průmyslové instalace, montáž EPS a další činnosti, které jsou uvedeny v nabídce Služby.

6MONIKA MARKOVÁ

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Otakarova 1253, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Správa a údržba nemovitostí, bytů a domů včetně vedení účetnictví. Dále provádíme zprostředkování nájmu a pronájmu nemovitostí či zprostředkování koupě a prodeje nemovitostí včetně ekonomické poradenství v oblasti bydlení. Zabýváme se oceňování nemovitostí, movitých věcí i podniků a finančního,…

7Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

4.3
★★★★★
★★★★★
(5)
Přemysla Otakara II…, Uherský Brod Bezdlužná

Zaměřujeme se na podporu a rozvoj podnikatelských aktivit mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví. Prosazujeme a chráníme zájmy podnikatelů, a to z řad členů i nečlenů.

8Josefík Pavel, Ing.

Poskytuji služby znalce v oblasti ekonomiky a specializuji se na oceňování nemovitostí. Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

9ICM, s.r.o.

Zerzavice 1937, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost působí v oblasti auditu, daní a účetnictví.

10Petráňová Jarmila, Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Močidla 368, Uherský Brod Bezdlužná

Ing. Jarmila Petráňová sídlí v Uherském Brodě a poskytuje daňová poradenství, ochotně Vám poradí s Vašim daňového přiznání. Poskytuje také auditorské služby.


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Daňové poradenství a daně v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 147 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 132 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 44 firem v regionu Uherské Hradiště.