Daňové poradenství a daně – Prostějov

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Sladký Vladimír, Ing.- daňový poradce

Sokolská 2346/11, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jmenuji se Ing. Vladimír Sladký, sídlím v Prostějově a specializuji se na služby daňového a finančního poradce. Poskytuji odborné poradenství v oblasti ekonomického řízení, daní, odvodů, poplatků a práva fyzických i právnických osob. Těším se na spolupráci.

2Václav Zbožínek, Ing.

Rejskova 3083/45, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťuji kompletní servis v oblasti zpracování účetnictví, tj. zpracování daňové evidence i podvojného účetnictví, přípravy daňových přiznání a dalších výkazů, zpracování mzdové agendy, daňové poradenství.

3FISCALE s.r.o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence.

4Clerk Consultant, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, a to včetně vedení mzdové agendy a zpracování daňových přiznání. Nabízíme účetní a daňové poradenství.

5Burša Pavel, Ing.

Havlíčkova 2957, Prostějov
Otevřeno do 14:00

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady. A to ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

6Weida Vlastimil, Ing.

Daňový poradce poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady. A to ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

7Kacafírková Michaela, Ing. - Daňový poradce ev. č. 1127 Ing. Michaela…

Daňové poradenství, poskytování právní pomoci a finančně ekonomických rad (daně, odvody, poplatky a jiné podobné platby, jakož i věci, které s daněmi přímo souvisejí).

8Kapec Milan

Poradenství v oblasti ekonomiky a daní.

9AMONE, s.r.o.

Poskytuji poradenství v oblasti podnikání a řízení.

10SKŘIVÁNEK Pro s.r.o. - účetnictví a daňové poradenství

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sádky 1615, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Dlouholeté zkušenosti, kladné reference klientů podložené výsledky kontrol. Účetnictví externí, vzdálený přístup, on-line. Dále zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika. Daňové i ekonomické poradenství, zajištění auditu. Odklad termínu pro podání daňového přiznání k dani z…


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Daňové poradenství a daně v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.