Daňové poradenství a daně – Břeclav

1–10 firem z 119 nalezených Filtry

1ALOTAX s.r.o.1 pobočka

Dobrovského 55/9, Hustopeče Bezdlužná Ověřená

Jsme Vašim partnerem v podnikání. Zaměřujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a to jak pro živnostníky tak i pro větší firmy. Dále řešíme veškeré daňové povinnosti, ekonomické stránky podnikání a zastupujeme je před úřady státní správy.

2KOCMAN - consulting, s.r.o.1 pobočka

Bří. Mrštíků 13, Velké Pavlovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme daňové a účetní poradenství i konzultace. Dále se zaměřujeme na zastupování při právních sporech a vedení personalistiky, daňové evidence, vedení účetnictví a komplexního zpracování mezd. Provádíme individuální školení vašich pracovníků v oblasti účetnictví a daní.

3ÚPK Trio, s.r.o.

Janáčkova 1, Hustopeče
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Hlavní náplní naší firmy je vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové poradenství, daňová evidence (jednoduché účetnictví) zpracování mezd a vyhotovení daňových přiznání.

4KOCMAN - consulting, s.r.o. (Brno - venkov)1 pobočka

Bří. Mrštíků 13, Velké Pavlovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Poskytujeme daňové a účetní poradenství a konzultace. Dále zastupování při právních sporech a vedení personalistiky a zpracování mezd. Individuální školení Vašich pracovníků v oblasti účetnictví a daní.

5Redasys, s.r.o.

Dodáváme informační systémy pro řízení výroby a ekonomické programy. Instalace sítí. PC Triline, HP, IBM, servis, prodej, e-shop. Software Microsoft - prodej a poradenství. Zpracování účetnictví a mezd, účetní poradenství. Instalace sítí a správa serverů.

6Daňová kancelář Taláb, s.r.o.

U Zbrodku 1554, Břeclav
Otevřeno do 16:00

Zaměřujeme se na daňové poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd. Jsme členem Komory daňových poradců ČR. 20 let praxe v oboru. Nabízíme i on-line účetnictví v ekonomickém systému Pohoda. Nabízíme služby převážně firmám, ale i malým a středním podnikatelům.

7Ing. Jarmila Mynarčíková- Účetnictví

U Rotundy 958, Valtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Daňový poradce. Právní pomoc, finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

8VaM Břeclav s.r.o.

Specializace na správu mezd pro školství, zdravotnictví, výrobní provozy, potravinářskou výrobu a další. Nabídka vedení účetnictví a daní.

9Ing. Eva Lišková - Účetní a daňová kancelář

Náměstí T. G.…, Břeclav
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Již od roku 1994 se zabývám poskytováním služeb v oblasti účetnictví a daní. Mé portfolio klientů zahrnuje menší podnikatele i tuzemské a zahraniční firmy. Poskytuji nejen účetní a daňové služby, vedení daňové evidence, ale i poradenství při zahájení podnikání. Preferuji individuální přístup ke…

10PETS-Hajdinová s.r.o.

Společnost PETS-Hajdinová s.r.o. nabízí vedení účetnictví, daňové evidence i mzdové agendy.


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Daňové poradenství a daně v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 119 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 107 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 36 firem v regionu Břeclav.