Daňové poradenství a daně – Břeclav

1–10 firem z 118 nalezených Filtry

1KOCMAN - consulting, s.r.o.

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, vedení personální agendy a v oblasti rekonstrukce účetnictví. Poskytujeme účetní a daňové poradenství.

2ÚPK Trio, s.r.o.

Janáčkova 1, Hustopeče
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní náplní naší firmy je vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové poradenství, daňová evidence (jednoduché účetnictví) zpracování mezd a vyhotovení daňových přiznání.

3Redasys, s.r.o.

Dodáváme informační systémy pro řízení výroby a ekonomické programy. Instalace sítí. PC Triline, HP, IBM, servis, prodej, e-shop. Software Microsoft - prodej a poradenství. Zpracování účetnictví a mezd, účetní poradenství. Instalace sítí a správa serverů.

4ALOTAX s.r.o.1 pobočka

Jsme Vašim partnerem v podnikání. Zaměřujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a to jak pro živnostníky tak i pro větší firmy. Dále řešíme veškeré daňové povinnosti, ekonomické stránky podnikání a zastupujeme je před úřady státní správy.

5Daňová kancelář Taláb, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U Zbrodku 1554, Břeclav
Dnes už má zavřeno

Zaměřujeme se na daňové poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd. Jsme členem Komory daňových poradců ČR. 20 let praxe v oboru. Nabízíme i on-line účetnictví v ekonomickém systému Pohoda. Nabízíme služby převážně firmám, ale i malým a středním podnikatelům.

6Ing. Jarmila Mynarčíková- Účetnictví

U Rotundy 958, Valtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Daňový poradce. Právní pomoc, finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

7VaM Břeclav s.r.o.

Specializace na správu mezd pro školství, zdravotnictví, výrobní provozy, potravinářskou výrobu a další. Nabídka vedení účetnictví a daní.

8Ing. Eva Lišková - Účetní a daňová kancelář

Náměstí T. G.…, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Již od roku 1994 se zabývám poskytováním služeb v oblasti účetnictví a daní. Mé portfolio klientů zahrnuje menší podnikatele i tuzemské a zahraniční firmy. Poskytuji nejen účetní a daňové služby, vedení daňové evidence, ale i poradenství při zahájení podnikání. Preferuji individuální přístup ke…

9PETS-Hajdinová s.r.o.

Společnost PETS-Hajdinová s.r.o. nabízí vedení účetnictví, daňové evidence i mzdové agendy.

10ÚČETNICTVÍ Alfa s.r.o.

Nabízíme poradenství a vedení účetnictví.


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Daňové poradenství a daně v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 118 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 106 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 35 firem v regionu Břeclav.