Daňové poradenství a daně – Olomoucký kraj

1–10 firem z 537 nalezených Filtry

1EDUKA CONSULT s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Brníčko 1050, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí vedení účetnictví a daňové evidence, mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, účetní, daňové a ekonomické poradenství. Školicí středisko nabízí odborně zaměřené jazykové kurzy a školení. Zastupujeme klienty na FÚ, OSSZ, ZP, dle potřeby.

2AUDIT-EFEKT, s.r.o. - vedení účetnictví a daňové evidence

Firma se specializuje na daňové, účetní a ekonomické poradenství. Zajistí zpracování personální a mzdové agendy. Provádí také revizi a rekonstrukci účetnictví.

3Reality TREND s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Žerotínovo nám. 162…, Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme moderní realitní kancelář zajišťující prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, rekreačních objektů a nebytových prostor. Pro naše klienty zabezpečíme komplexní právní servis od odhadu nemovitosti, právního poradenství, depozitní úschovy až po vystavení daňového přiznaní z nabytí…

4Otrubová Johana, Ing.1 pobočka

Zámecká 97, Plumlov Bezdlužná

Poskytujeme auditorské a účetní služby.

5Sladký Vladimír, Ing.- daňový poradce

Sokolská 2346/11, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jmenuji se Ing. Vladimír Sladký, sídlím v Prostějově a specializuji se na služby daňového a finančního poradce. Poskytuji odborné poradenství v oblasti ekonomického řízení, daní, odvodů, poplatků a práva fyzických i právnických osob. Těším se na spolupráci.

6ProgEco, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Čechovická 512/77, Prostějov, Čechovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se vývojem a prodejem softwaru na zpracování podvojného účetnictví a mezd. Přehledný a spolehlivý software se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.

7SCHOLA SERVIS - KOMPLEXNÍ SLUŽBY PRO ŠKOLSTVÍ5 poboček

Olomoucká 2931/25, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se vzdělávací činností a ekonomickými službami pro školy.

8Váňová & Komárová advokátní kancelář Prostějov

Šlikova 874/20, Prostějov
Otevřeno do 17:30

Našim klientům zajistíme komplexní právní servis s lidským a maximálně flexibilním přístupem. Naším cílem je poskytovat špičkové a hlavně efektivní právní služby za příznivých cenových podmínek. Snažíme se o dosažení maximální spokojenosti našich klientů, proto spolupracujeme s odborníky z…

9Václav Zbožínek, Ing.

Rejskova 3083/45, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťuji kompletní servis v oblasti zpracování účetnictví, tj. zpracování daňové evidence i podvojného účetnictví, přípravy daňových přiznání a dalších výkazů, zpracování mzdové agendy, daňové poradenství.

10Bandík Zdeněk - BANEP - DANĚ, ÚČETNICTVÍ, PORADENSTVÍ

BANEP daňové poradenství - právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodu, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Bilanční účetnictví.


Daňové poradenství a daně – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Daňové poradenství a daně v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Daňové poradenství a daně najdete 537 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 483 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 161 firem v regionu Olomoucký kraj.