Počítače – Napajedla okres Zlín

Počítač je zařízení a výpočetní technika, která zpracovává data pomocí předem vytvořeného programu. Současné počítače jsou elektronické a skládají se z hardwaru a softwaru. Přehled prodejců počítačů a výpočetní techniky v lokalitě Napajedla.

1–10 firem z 375 nalezených Filtry

1BALTACI a.s. - penzion2 pobočky

170 m Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 1999 a v témže roce otevřela svou první provozovnu Restauraci Baltaci v Napajedlích, kde společnost sídlí. Aktuálně společnost vlastní a provozuje 4 restaurace, 2 hotely, penzion, bar a řeznictví.

2NTV cable s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
210 m Masarykovo náměstí…, Napajedla
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavním cílem společnosti je provozování kabelové televize, připojení k internetu, a vysílání informačního kanálu NTV info. Na našich webových stránkách můžete najít i online vysílání.

3Klub kultury Napajedla, příspěvková organizace

4.6
★★★★★
★★★★★
(46)
230 m Komenského 304, Napajedla
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pořádáme akce všeho druhu-kulturní, společenské, koncerty vážné nebo jazzové hudby. Také divadelní a loutkové představení, přednášky a promítání dokumentů. Pro děti: karnevaly, zábavní akce, výstavy, Svatováclavské slavnosti apod.

4ThinWork.NET, SE1 pobočka

410 m Podzámčí 757, Napajedla Bezdlužná

ThinWork.NET, SE, se sídlem Podzámčí 757, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. H 557, Krajský soud v Brně. Právní forma Evropská společnost. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5D FINANCE a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
410 m Podzámčí 757, Napajedla

Nabízíme správu a údržbu počítačových sítí. Dále pronájem softwaru, telekomunikační služby a kompletní IT poradenství. Provádíme i audit IT prostředí, implementace Citrix prostředí. Zajišťujeme i služby zabezpečené certifikační autority.

6Velecký Ladislav (pobočka Napajedla)1 pobočka

Nabízím projektové řízení, instalaci a správu serverů. Dále zajišťuji školení zaměstnanců a manažerů. Zaobíráme se prodejem výpočetní techniky. Otevřeno nonstop.

7Shop.napasat.cz

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
540 m Pod Kalvárií 432, Napajedla Bezdlužná

Shop.napasat.cz, se sídlem Pod Kalvárií 432, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Montáž,…

8NapaNet

680 m Napajedla, Napajedla
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

NapaNet, se sídlem Napajedla, 763 61, Napajedla, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2006. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

9Večeřa Vladimír - e-Pocasi.cz

850 m Nábřeží 1351, Napajedla Bezdlužná

Informace o počasí k dispozici je meteoradar, satelitní snímky a miniaplikace počasí.

10ISTECH, s.r.o.

2.4 km Kvítkovická 1528, Napajedla Bezdlužná

Zakázkový vývoj a konstrukce výrobků a strojů v oblastech strojírenství a stavebnictví. Naším prioritním cílem je navrhování takových výrobků a řešení, které splňují požadavky našich zákazníků. K tomu využíváme 3D tisk.


Počítače – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Počítače v lokalitě Napajedla – detailní popis

Součásti počítače

Počítače se skládají ze dvou základních komponentů – software a hardware.

 • Software – je programové vybavení počítače, které zahrnuje operační systém, pomocné programy, aplikační software a programy, které jsou uloženy v počítači napevno.
 • Hardware – je technické vybavení počítače, které zahrnuje základní desku, pevný disk, RAM disk, jádrový procesor, grafickou kartu, ventilátor, chladič a zdroj.

Součásti běžného počítače 

 • Počítačová skříň – slouží k mechanickému upevnění všech vnitřních dílů počítače.  Může být také součástí monitoru.
  • Základní deska – obsahuje většinu elektronických částí počítače. Propojuje jednotlivé součástky počítače do fungujiciho celku.
   • Mikroprocesor – vykonává strojové instrukce, ze kterých jsou složeny programy.
   • Operační paměť – za běhu počítače uchovává programy a data.
   • Sběrnice – zajišťuje přenos dat a řídících povelů mezi dvěma a více elektronickými zařízeními. Umožňuje připojení rozšiřujících karet.
    • Grafická karta – vytváří v paměti obraz, který se zobrazí na monitoru.
    • Zvuková karta – vytváří signál, který se v reproduktoru mění na zvuk.
    • Síťová karta – zprostředkovává připojení k počítačové síti.
  • Pevný disk – zajišťuje uchování programů a dat i po vypnutí počítače.
  • Elektrický zdroj – mění síťové střídavé napětí 230 V na nižší stejnosměrné napětí, které je vhodné pro napájení komponentů počítače.
 • Monitor – zobrazuje textové i grafické informace uživateli. Je připojen k počítači přes grafickou kartu.
 • Počítačová klávesnice – vstupní zařízení určené pro vkládání znaků do počítače a jeho ovládání.
 • Počítačová myš – vstupní zařízení, které zjednodušuje ovládání grafického uživatelského rozhraní.
 • Další zařízení – tiskárna, scanner…

Druhy stolních počítačů

 • Domácí počítače – základní počítačové sestavy jsou vhodnou volbou pro každodenní práci na počítači, brouzdání na internetu, sledování videí nebo hraní jednodušších her. Dražší modely domácích počítačů jsou skvělou volbu na editaci videa, hraní náročnějších her nebo jiné náročnější úlohy.
 • Pracovní počítače – pracovní počítače jsou určeny zejména do kanceláří nebo firem. Vybrat si můžete kancelářské počítače nebo pracovní stanice, které se vyznačují extrémním výkonem.
 • Herní počítače – jsou skvělou volbou pro gamery na hraní těch nejnáročnějších her. Při výběru herního počítače je nejdůležitější se zaměřit na parametry grafické karty, procesoru a RAM disku.
 • Počítače All In One – je počítač, který je integrovaný do monitoru. Výhodou tohoto počítače je, že má stylový design, zabírá málo místa a nepotřebuje velké množství kabelů.
 • Mini PC – minipočítače jsou kompaktní a výkonná zařízení vhodná pro kancelářskou práci i zábavu.
 • Počítače na míru – pokud se vám nelíbí žádný počítač na trhu, můžete si ho nechat sestavit na míru podle vašich vybraných komponentů.

Notebooky

Notebooky se používají na stejné úlohy jako stolní počítače. Mají zabudované komponenty, které poskytují srovnatelné funkce jako komponenty stolních počítačů, ale jsou miniaturizované a optimalizované z hlediska příkonu, fyzických rozměrů a hmotnosti. Jejich velkou výhodou je snadná přenositelnost.

Druhy notebooků

 • Notebooky pro běžné užití – jsou vhodné na doma, do školy, do práce nebo na cesty.
 • Pracovní notebooky – poskytují vysoký výkon. Jsou vhodné pro střih videí, tvorbu 3D animací, práci s grafikou nebo s kancelářskými aplikacemi.
 • Herní notebooky – jsou skvělou volbou pro náročné herní nadšence. Disponují výkonnou grafickou kartou, dostatkem RAM paměti a silným procesorem.
 • Dotykové notebooky – lze je ovládat jako běžné notebooky nebo i dotykem jako tablet.
 • Notebooky 2v1 – jedná se o notebook a tablet v jednom. Po odejmutí klávesnice získáte plnohodnotný tablet nebo můžete otočit displej až o 360°.
 • VR-Ready notebooky – jsou určené pro hraní virtuálních her. Dají se využít i na sledování VR filmů nebo videí, na hraní běžných her, na brouzdání na internetu i na práci s náročnými aplikacemi.