Půjčovny nářadí, nástrojů – Prostějov

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1PRAKTIK Prostějov - Jaroslav Šťáva

Petrské nám. 2165/1, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Prodej zahradní techniky jako například motorové pily, sekačky, kosy a sněhové frézy. Nabídka výrobků značek ROBOT, HUSQVARNA, STIGA a PARTNER. Dále elektrické nářadí značek MAKITA, BOSCH a FISCHER.

2Hašák Marek - půjčovna nářadí

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Drozdovice 1035/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JSTE Z PROSTĚJOVA A OKOLÍ A POTŘEBUJETE PŮJČIT NAPŘÍKLAD MÍCHAČKU? PRÁVĚ PRO VÁS JSME OTEVŘELI V PROSTĚJOVĚ NOVOU PŮJČOVNU NÁŘADÍ. NAŠE PROVOZOVNA SE NACHÁZÍ V DROZDOVICÍCH č.p. 20./asi 150m od rybníka/. PŮJČUJEME STROJE A NÁŘADÍ ZA PŘÍZNIVÉ CENY A DLE VAŠICH POTŘEB./viz.ceník/.. ZA PŮLDENNÍ NEBO…

3AMI STAV, spol. s r.o.

Zaměřujeme se především na půjčování stavební mechanizace. Dále také na zemní práce, výkopové práce, pokládku zámkové dlažby a autodopravu.

4Vaněk Radek - PKN TECHNIK (pobočka Prostějov, Šípková)3 pobočky

Autorizovaný servis a prodej elektrické ruční nářadí Makita, Bosch, Dolmar, Narex, Protool, Festool, Ferm, Fein, Maktec, SaTrade, Werco, Gardena. Provozujeme půjčovnu nářadí - vrtačky, bourací kladiva, řetězové pily, sanační frézy, brusky. Dále nabízíme servis zahradní techniky a revize.

5Vlach Michal

Dětkovice 100, Dětkovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme pronájem rypadel a bagrů, pil, křovinořezů a řezaček. Dále i půjčovna mechanických strojů.

6Rolenc Jan - půjčovny nářadí

Provozování půjčovny pro řemeslníky. Dále nabízíme variabilní pojízdné lešení z pevnostní lehčené pozinkované oceli. Otevřeno nonstop.

7Vaněk Radek - PKN TECHNIK3 pobočky

Borová 373/2, Domamyslice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný servis a prodej nářadí. Firma nabízí elektrické ruční nářadí značek Makita, Bosch, Dolmar, Narex, Protool, Festool, Ferm, SaTrade, Werco, Gardena. K dispozici je zde i půjčovna nářadí, například vrtaček, bouracích kladiv, řetězové pily, brusek a fréz. Poskytován je též servis zahradní…

8Vaněk Radek - PKN TECHNIK (pobočka Prostějov)3 pobočky

Dolní 2037/97, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma poskytuje autorizovaný servis a prodej elektrického ručního nářadí Makita, Bosch, Dolmar, Narex, Protool, Festool, Ferm, Fein, Maktec, SaTrade, Werco, Gardena. Provozuje také půjčovnu nářadí, například vrtaček, bouracího kladiva, řetězových pil, sanačních fréz, brusek. Dále také nabízí servis…

9Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (pobočka Prostějov)2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(73)
Průmyslová, Prostějov

Naše společnost se zabývá těmito oblastmi podnikání: stavebniny – nákup a prodej stavebního materiálu, stavby – stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a výstavby komunikací a průmyslových objektů, doprava – přeprava sypkých a paletových materiálů, přeprava strojů a speciální přeprava…

10OBI Česká republika s.r.o. (pobočka Prostějov)32 poboček

Konečná 4564/10, Prostějov
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Prodej stavebních materiálů i potřeb pro domácnost a zahradu. Broušení řetězů, lepení hran, míchání barev, výroba a montáž kuchyní, výroba klíčů, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, zprovoznění zahradních traktorů a prodej osvětlení, dekorací, obrazů, tapet, nábytku i podlahových krytin.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.