Půjčovny nářadí, nástrojů – Opava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Miloslav Satke - půjčovna nářadí Opava

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Palhanecká 18, Opava – Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zaměřuje na půjčování stavebního nářadí a vybavení. Především zahradní techniku, vibrační techniku a bourací techniku. U nás dostanete široký výběr čistících strojů, míchadel, čerpadel, řezaček, frézek, brusek, topidel, kladiv, vrtaček a dalších nástrojů. Poskytujeme kvalitní…

2R-Connect Technology s.r.o. - nářadí Hlučín

Ostravská 92/53, Hlučín
Dnes už má zavřeno

Prodej elektrického, aku a ručního nářadí. A to značek DeWalt, Makita, Extol, Narex, Dolmar, Proteco a Stanley. Dále i prodej svářecí techniky, svářecích materiálů a elektrocentrál. Nastřelovací a kotevní technika, brusivo, vrtáky a řezné nástroje, hřebíky. Půjčovna elektrického, aku nářadí,…

3Kristen Jan

Pekařská ulice 81, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zapůjčení a prodej profesionálních stavebních strojů a nářadí včetně servisu.

4Satková Lenka, Ing.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Palhanecká 18 , Opava, Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Půjčovna nářadí. Nabídka bouracích a vrtacích kladiv, vrtaček, elektrických šroubováků, brusek, pil, řezaček, vibrační techniky či vysavačů. Dále zapůjčujeme čistící stroje, elektrocentrály, svářečky, míchadla, míchačky, čerpadla, topidla, odvlhčovače, zahradní techniku a příslušenství.

5Plašil Oldřich – Silex

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Ratibořská 803/125, Opava
Dnes už má zavřeno

Prodáváme zboží značek Solo, Vari a Honda. V nabídce máme sekačky, křovinořezy, travní traktory, motorové pily, čerpadla, elektrocentrály a sněhové frézy; možnost zakoupení postřikovačů nebo štípaček. Provozujeme půjčovnu, servis, opravy ručního nářadí, broušení a vyvažování nožů.

6Ricka Lukáš

Ve Statku , Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pronajímáme elektrické stavební nářadí značky Hilti a zahradní techniku. V našem sortimentu naleznete hřebíky a příslušenství pro sekáče, špice, vrtáky a další.

7Centrum nářadí s.r.o. (pobočka Opava, Kateřinky)2 pobočky

Rolnická 263/130 , Opava, Kateřinky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, půjčovna a servis elektrického, pneumatického a ručního nářadí, dřevoobráběcích i kovoobráběcích strojů a svářecí techniky.

8Michálek Roman

Vřesinská 228, Hlučín, Darkovičky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu nářadí a strojů, železářství. Prodáváme uhlí, koks, dřevo, štěrk, písek i lomový kámen. Zajišťujeme kontejnery a práce s UNC strojem.

9D - Groch s.r.o.

Pode Zdí 144/7 , Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz půjčovny nářadí a techniky.

10BRIXTON profi s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(124)
Podvihovská 304/12, Opava, Komárov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a půjčujeme nářadí pro dílnu, dům nebo zahradu. Nabízíme vrtačky, ruční nářadí, brusky, aku nářadí, pily, bourací a sekací kladiva a další. Dále provádíme servis nářadí z naší nabídky.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Opava.