Půjčovny nářadí, nástrojů – Ostrava - město

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Pánek Vladimír - vysokozdvižné plošiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Strouhy 176, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Potřebujete půjčit plošinu? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám pronájem plošin za velmi příznivé ceny. U nás si můžete pronajmout pracovní plošiny, vysokozdvižné plošiny i hydraulické plošiny.

2AUTOCENT CZ s.r.o.

Zabýváme se likvidacemi pojistných událostí. Provádíme servis a opravy havarovaných vozidel, zajistíme odtah a zapůjčení náhradního vozidla. Vyřídíme nahlášení pojistné události a komunikaci s pojišťovnou.

3UNICON OSTRAVA s. r. o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Halasova 2999/8A, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a servis, pronájem a půjčovnu stavební mechanizace, techniky a nářadí. Dodáváme stavební stroje, hydraulická kladiva a ruky či manipulační techniku. Provádíme montáže hydraulických nakládacích jeřábů na nákladní vozidla.

4HADOCAR s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Ibsenova 357/23, Ostrava-Přívoz
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej, pronájem a servis manipulační techniky. Servis a prodej náhradních dílu poskytujeme 24 hodin denně.

5Votamax s.r.o. - Čištění Koberců Ostrava.eu2 pobočky

Poděbradova 3273…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti úklidových prací, čištění koberců, půjčování strojů aj.

6DIRETT s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Mariánskohorská 747…, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej, servis a půjčovna svářecí techniky, elektrického i ručního nářadí a příslušenství. V sortimentu naleznete brusivo, vrtáky, kompresory, elektrocentrály, čistící systémy a odsávací zařízení či zahradní a nabíjecí techniku, autogeny, řezací stroje, prodej ručního nářadí, pneumatické nářadí.

7FRIEDEL - VTP s.r.o.

Naše mladá ale stále se rozrůstající společnost nabízí instalatérské, plynařské a topenářské práce i rekonstrukce. Všichni naši zaměstnanci disponují kvalitním vybavením pro precizní a komplexní služby.

8Radek Šrubař

Volná 612/17a, Ostrava-Muglinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Radek Šrubař, se sídlem Volná 612/17a, 712 00, Ostrava-Muglinov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2003. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Grapdiamant, s.r.o.

Grapdiamant, s.r.o., se sídlem Hrušovská 2678/20, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 66574, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 -…

10Eprumysl.cz

Eprumysl.cz, se sídlem Varšavská 425/106, 709 00, Ostrava-Hulváky, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67379, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba,…


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Ostrava - město.