Půjčovny nářadí, nástrojů – Ostrava - město

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1UNICON OSTRAVA s. r. o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Halasova 2999/8A, Ostrava-Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a servis, pronájem a půjčovnu stavební mechanizace, techniky a nářadí. Dodáváme stavební stroje, hydraulická kladiva a ruky či manipulační techniku. Provádíme montáže hydraulických nakládacích jeřábů na nákladní vozidla.

2Votamax s.r.o. - Čištění Koberců Ostrava.eu2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(45)
Poděbradova 3273…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti úklidových prací, čištění koberců, půjčování strojů aj.

3DIRETT s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mariánskohorská 747…, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej, servis a půjčovna svářecí techniky, elektrického i ručního nářadí a příslušenství. V sortimentu naleznete brusivo, vrtáky, kompresory, elektrocentrály, čistící systémy a odsávací zařízení či zahradní a nabíjecí techniku, autogeny, řezací stroje, prodej ručního nářadí, pneumatické nářadí.

4FRIEDEL - VTP s.r.o.

Naše mladá ale stále se rozrůstající společnost nabízí instalatérské, plynařské a topenářské práce i rekonstrukce. Všichni naši zaměstnanci disponují kvalitním vybavením pro precizní a komplexní služby.

5STAPA trading s.r.o. (pobočka Ostrava, Poruba)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Záhumenní 21/144 , Ostrava, Poruba

Nabídka stavebních materiálů. Provádíme míchání fasádních barev na vlastních míchacích strojích s krátkou lhůtou dodání. Nabízíme pronájem lešení, užitkových vozidel, zemní techniky a nářadí.

6ELVIN PRODEJ s.r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(80)
K Turkovu 3249/2, Ostrava-Martinov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme prodej elektrického ručního nářadí. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu elektrického ručního nářadí či zahradní techniky. V sortimentu půjčovny naleznete drážkovače, hoblíky, bourací, sekací a vrtací kladiva či průmyslové vysavače. Dále nabízíme benzinové i…

7Zeppelin CZ s.r.o. (pobočka Ostrava)14 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Betonářská 880/16, Ostrava-Muglinov Bezdlužná

Nabízíme prodej a půjčujeme stavební a zemní stroje či záložní energetické systémy a motory. Dále poskytujeme autorizovaný servis strojů Cat.

8OBI Česká republika s.r.o. (pobočka Ostrava, Zábřeh)32 poboček

Výškovická 3123/46, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Prodej stavebních materiálů i potřeb pro domácnost a zahradu. Broušení řetězů, lepení hran, míchání barev, výroba a montáž kuchyní, výroba klíčů, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, zprovoznění zahradních traktorů a prodej osvětlení, dekorací, obrazů, tapet, nábytku i podlahových krytin.

9STANA spol. s r. o.

Provozujeme půjčovnu a nabízíme prodej i servis stavební mechanizace a nářadí. Jsme autorizovaný servis Husqvarna CP, Wacker, Medved a Schwamborn. Dále dodáváme elektrocentrály včetně záložních generátorů. Zajišťujeme řezání a vrtání železobetonu, broušení a frézování betonu a asfaltu.

10Libor Václavík - LIBROS - půjčovna nářadí, broušení12 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(73)
Palackého 1114, Ostrava, Přívoz
Dnes už má zavřeno

Půjčovna nářadí a strojů, čištění ultrazvukem, broušení pilových řetězů, kotoučů, nožů rotačních sekaček i kuchyňských nožů.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Ostrava - město.