Půjčovny nářadí, nástrojů – Uherské Hradiště

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1SDS Slovácké dopravní stavby s.r.o.

Družstevní II 520, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma disponuje bohatými zkušenostmi v oboru dopravního stavitelství. Provádíme zemní práce a kontejnerovou dopravu. Provozujeme také prodejnu a půjčovnu nářadí a nabízíme prodej betonových výrobků.

2Josef Brucháček - půjčovna lešení a stavebního nářadí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Luční čtvrť 1867, Staré Město Bezdlužná

Poskytujeme pronájem trubkového a rámového lešení či pojízdných věží. V nabídce naší půjčovny je také různé ruční nářadí a drobná stavební mechanizace, jako např. míchačka, vrátek, čerpadlo na vodu, kalové čerpadlo, průmyslový vysavač, vibrátor na beton.

3Mikulička Dušan

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Těšovská 177, Uherský Brod-Těšov
Dnes už má zavřeno

Firma s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování lesnické a zahradnické techniky. Nabízím značky Vari, Honda, Brill, Castor i další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

4Albera Morava s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Ořechová, Strání, Květná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování komunální i zahradní techniky. Distribuce švédské techniky Stiga.

5DERESTA UH s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Stavební firma a od roku 2003 se zaměřujeme na výstavbu rodinných domů na klíč, občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a demolice objektů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a hledáme vhodné řešení, které vyhoví Vašim požadavkům a představám. Zajišťujeme inženýrskou činnost.…

6MORAVIA FLOOR, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 2013, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Elektrické nářadí, svářecí technika, brusivo a nářadí na zahradu, pracovní pomůcky, kotvící a spojovací materiál. K dispozici je i půjčovna nářadí a příslušenství.

7ZEND s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(24)
Pivovarská 256, Uherské Hradiště,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou a prodejem náhradních dílů na traktory Zetor. Dále nabízíme zemědělskou techniku a stroje. Nabízíme Vám úplný sortiment náhradních dílů na traktory Zetor - na motory, převodovky, rozvodovky, zadní a přední nápravy, příslušenství brzd, , hydraulické systémy kompletní,…

8JPR Group s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štěpnická 1083, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů a malé mechanizace. Dále nabízíme pokosové pily, spirálové hadice, diamantové brusné kotouče, elektrocentrály, hydraulické nářadí, odvlhčovače vzduchu a vibrační techniku. Dodáváme značky Bobby, Permon, ALBERT, Press-Hammer, Puma, Perfect a…

9STAVEBNINY BUCHLOVICE s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Komenského 338, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme stavební materiál, barvy i ředidla, střešní a parotěsné fólie či brousící a řezací kotouče. Poskytujeme poradenství v oblasti stavebnictví. Dále půjčujeme nářadí.

10Prchlík Rostislav - Stavebniny

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Polešovice 556, Polešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje stavebního materiálu a půjčovna pracovního nářadí. V sortimentu zdicí materiály, střešní krytiny, cementu, vápna, suché omítkové směsi, komínové systémy, sádrokartony, stropy a příčky.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Uherské Hradiště.