Půjčovny nářadí, nástrojů – Uherské Hradiště

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Josef Brucháček - půjčovna lešení a stavebního nářadí

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Luční čtvrť 1867, Staré Město Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme pronájem trubkového a rámového lešení či pojízdných věží. V nabídce naší půjčovny je také různé ruční nářadí a drobná stavební mechanizace, jako např. míchačka, vrátek, čerpadlo na vodu, kalové čerpadlo, průmyslový vysavač, vibrátor na beton.

2Mikulička Dušan

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Těšovská 177, Uherský Brod-Těšov
Otevřeno od 8:00

Firma s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování lesnické a zahradnické techniky. Nabízím značky Vari, Honda, Brill, Castor i další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

3Albera Morava s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ořechová, Strání, Květná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování komunální i zahradní techniky. Distribuce švédské techniky Stiga.

4DERESTA UH s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Stavební firma a od roku 2003 se zaměřujeme na výstavbu rodinných domů na klíč, občanských a průmyslových staveb, rekonstrukce a demolice objektů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a hledáme vhodné řešení, které vyhoví Vašim požadavkům a představám. Zajišťujeme inženýrskou činnost.…

5MORAVIA FLOOR, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Tovární 2013, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Elektrické nářadí, svářecí technika, brusivo a nářadí na zahradu, pracovní pomůcky, kotvící a spojovací materiál. K dispozici je i půjčovna nářadí a příslušenství.

6ZEND s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(49)
Pivovarská 256, Uherské Hradiště,…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou a prodejem náhradních dílů na traktory Zetor. Dále nabízíme zemědělskou techniku a stroje. Nabízíme Vám úplný sortiment náhradních dílů na traktory Zetor - na motory, převodovky, rozvodovky, zadní a přední nápravy, příslušenství brzd, , hydraulické systémy kompletní,…

7STAVEBNINY BUCHLOVICE s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(22)
Komenského 338, Buchlovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme stavební materiál, barvy i ředidla, střešní a parotěsné fólie či brousící a řezací kotouče. Poskytujeme poradenství v oblasti stavebnictví. Dále půjčujeme nářadí.

8Prchlík Rostislav - Stavebniny

4.9
★★★★★
★★★★★
(24)
Polešovice 556, Polešovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje stavebního materiálu a půjčovna pracovního nářadí. V sortimentu zdicí materiály, střešní krytiny, cementu, vápna, suché omítkové směsi, komínové systémy, sádrokartony, stropy a příčky.

9SDS Slovácké dopravní stavby s.r.o.

Družstevní II 520, Hluk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma disponuje bohatými zkušenostmi v oboru dopravního stavitelství. Provádíme zemní práce a kontejnerovou dopravu. Provozujeme také prodejnu a půjčovnu nářadí a nabízíme prodej betonových výrobků.

10SEOPS s.r.o.

Provádíme opravy a revize montážních plošin. Zabýváme se také revizními zkouškami a školíme. Pro Vaši potřebu jsou k dispozici 4 výjezdní vozidla s potřebnými náhradními díly pro běžné opravy v rámci České i Slovenské republiky.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Uherské Hradiště.