Půjčovny nářadí, nástrojů – Brno - venkov

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1A-Z STAVBY Blažek s.r.o.

Říčky 54, Říčky Bezdlužná

Zateplování, opravy domů, výstaba rodinných domů, půjčovna nářadí.

2Malé stavební stroje, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Modřická 20, Moravany
Otevřeno do 17:00

Půjčovna nářadí a stavební techniky. Nabízíme bourací a vrtací kladiva, vibrační pěchy, desky, vibrátory a latě, stolové a okružní pily, elektrocentrály, průmyslové vysavače, odvlhčovače, drážkovačky, frézy na beton i zdivo.

3WAY MORAVA, s.r.o. (pobočka Moravany)4 pobočky

Nabízíme prodej stavebních strojů a ND a dále půjčovna a pronájem a servis a bazar a také nabízíme nakladače, LOCUST a rypadla WACKER NEUSON a YANMAR a UDS i hutnicí techniku a vibrační válce AMMANN a rypadlonakladače a dozery a elektrocentrály WAY a HONDA i také školení strojníků.

4ZETECH, s.r.o.

Nabízíme autorizovaný prodej a také servis zemědělské techniky a to se specializací na značku John Deere a dále máme nabídku traktorů a sklízecích mlátiček a také travních sekaček.

5Traktorservis-ML, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Silůvky 87, Silůvky

Nabízíme prodej malé zahradní techniky.

7STOFFBAU s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(93)
Jihlavská 712/2e, Troubsko Bezdlužná

Vše potřebné pro váš dům, stavbu i zahradu Ze sortimentu vždy certifikovaných výrobků od osvědčených výrobců Vám ochotně pomohou vybrat naši kvalifikovaní prodavači. Kromě širokého sortimentu stavebních hmot a materiálu si u nás můžete vybrat z velké nabídky ručního, elektrického či benzínového…

8Stavebniny Dostál s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(46)
Nádražní, Střelice Bezdlužná

Prodej stavebního nářadí a stavební chemie, spojovacího materiálu. Poskytujeme možnost složení hydraulickou rukou a dovoz zakoupeného zboží. Půjčovna nářadí. V našem sortimentu naleznete zboží značek Tondach, Heluz, Porotherm, Ytong, Q-Por, Prefa, Diton a dalších. Dovážíme štěrk, písek a beton.

9GENAO BRNO, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Syrovice 247, Syrovice Bezdlužná

Prodejna i půjčovna - minirypadla, minibagry CanDig, náhradní díly pro stroje JCB, stroje pro zemní práce.

10Zoufalý Vladimír-voda topení

4.8
★★★★★
★★★★★
(500)
Dvorní 572, Pohořelice Bezdlužná

Oblast topenářství a instalatérství je ta naše. Zajišťujeme montáže, projekty a revize, studnařské práce nebo přestavby bytových jader. V neposlední řadě i půjčovnu nářadí pro tyto obory. Přehled veškerých činností naleznete na našich webových stránkách. Na trhu působíme 17 let a za rozumné…


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Brno - venkov.