Půjčovny nářadí, nástrojů – Zlín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MMC SERVIS, s.r.o.

U Dráhy 382, Louky
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme provoz půjčovny se stavebními stroji. Dále pronajímáme bourací, sekací, vrtací, vibrační techniku, čerpadla, elektrocentrály, svářečky, brusky, hoblíky a míchačky. Mimo jiné nabízíme míchadla, vibrátory, vozíky, pily, řezačky, topidla, vysoušeče, vrtačky, šroubováky a kompresory.

2KAMI, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zlínská 1602, Otrokovice,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a půjčování malé stavební mechanizace. Dále hliníkových věží, elektrických kladkostrojů a žebříkových výtahů. Vyrábíme žebříkový výtah LARZ už ve třetí generaci.

3PATRICK s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Kvítková 248, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce a servis zahradní a lesní techniky v regionu Zlínský kraj, to je firma PATRICK s.r.o. Naše prodejna nabízí celý sortiment techniky potřebné pro péči o trávník, zahradu, údržbu keřů a stromů. Zastupujeme výhradní prodej značek stihl, viking, honda motorové stroje, dolmar, stiga…

4ŠVEHLÁK ZLÍN, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební technika a půjčovna nářadí - Makita, Master, Weber, NTC, Honda. Půjčujeme vrtací, bourací kladiva, brusky, topidla, odvlhčovače, elektrocentrály, vibrační pěchy a desky, stolové pily. Řezání, vrtání betonu. Solární dopravní značení.

5Žbogar Ivo - Makita nářadí

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Vodní 105, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nářadí značek Kango, Makita, Narex, Matabo a dalších. Nabízíme též diamantové kotouče, odvlhčovače, vrtáky, topné agregáty a elektrické centrály. Ostříme sekače, vrtáky a řetězy do motorových pil. Prodáváme oleje.

6Vodohospodářské stavby Javorník - CZ, s.r.o. (pobočka Brumov-Bylnice, Brumov)1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kloboucká 1423, Brumov-Bylnice,… Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí: bourací a vrtací kladiva, sekačky, křovinořezy, elektrocentrály, čerpadla, motorové a elektrické pily, hutnící pěchy a desky i wapp-ky. Zajišťujeme servis zahradní techniky, ručního nářadí a strojů.

7Půjčovna nářadí Vlk, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(97)
Šrámkova 1267, Zlín, Malenovice Bezdlužná

Půjčovna nářadí, stavební, zahradní a komunální techniky. Půjčujeme bagry, nakladače, elektrocentrály do 80KVA, válce, pěchy, vibrační desky 100kg - 600kg, pojízdné lešení, kompresory, vibrátory, pily, vysavače, topidla, odvhlčovače a čerpadla.

8Charita sv. Anežky Otrokovice

Provoz charitativního domova pro seniory a zdravotně postižené osoby. Kapacita 46 lůžek. Základním posláním Charity sv. Anežky Otrokovice je prostřednictvím milosrdné lásky pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní nebo sociální situaci.

9Ovesný Petr - STAVEBNÍ STROJE

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křekov 3, Křekov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby půjčovny, servisu a prodeje lešení a stavebních strojů, elektronářadí, jádrového vrtání, dopravních staveb aj.

10Pozemní stavitelství Zlín, a.s.17 poboček

Jateční , Zlín Bezdlužná

Pronájem vrtací, řezací a sbíjecí techniky, topidel, vysoušečů, míchaček nebo čerpadel na beton.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.