Půjčovny nářadí, nástrojů – Zlín

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1AGRO SMETANA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(39)
Zlínská 703, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme prodej a servis zahradní techniky, lesní a komunální techniky. Prodáváme např. motorové stroje, traktory, sekačky, elektrická kolečka, štěpkovače, žebříky atd. Dále provádíme údržby travních ploch, sečení parkových ploch, vysokých travnatých ploch a vertikutace. Zabýváme se…

2MMC SERVIS, s.r.o.

U Dráhy 382, Louky
Dnes už má zavřeno

Zajišťujeme provoz půjčovny se stavebními stroji. Dále pronajímáme bourací, sekací, vrtací, vibrační techniku, čerpadla, elektrocentrály, svářečky, brusky, hoblíky a míchačky. Mimo jiné nabízíme míchadla, vibrátory, vozíky, pily, řezačky, topidla, vysoušeče, vrtačky, šroubováky a kompresory.

3PK SERVIS ZLÍN s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Štefánikova 1512, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní řešení v oboru tlaková vzduchotechnika. A to kompresory - pístové a šroubové, sušičky vzduchu a filtrace. Dále dodáváme zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, rozvody vzduchu a pneumatické nářadí firmy ATMOS, SCHNEIDER. Mimo jiné záruční a pozáruční servis. Možnost i zapůjčení…

4KAMI, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Zlínská 1602, Otrokovice,…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a půjčování malé stavební mechanizace. Dále hliníkových věží, elektrických kladkostrojů a žebříkových výtahů. Vyrábíme žebříkový výtah LARZ už ve třetí generaci.

5PATRICK s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
Kvítková 248, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autorizovaný prodejce a servis zahradní a lesní techniky v regionu Zlínský kraj, to je firma PATRICK s.r.o. Naše prodejna nabízí celý sortiment techniky potřebné pro péči o trávník, zahradu, údržbu keřů a stromů. Zastupujeme výhradní prodej značek stihl, viking, honda motorové stroje, dolmar, stiga…

6ŠVEHLÁK ZLÍN, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební technika a půjčovna nářadí - Makita, Master, Weber, NTC, Honda. Půjčujeme vrtací, bourací kladiva, brusky, topidla, odvlhčovače, elektrocentrály, vibrační pěchy a desky, stolové pily. Řezání, vrtání betonu. Solární dopravní značení.

7Žbogar Ivo - Makita nářadí

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Vodní 105, Zlín
Otevřeno od 8:11
Bezdlužná

Nářadí značek Kango, Makita, Narex, Matabo a dalších. Nabízíme též diamantové kotouče, odvlhčovače, vrtáky, topné agregáty a elektrické centrály. Ostříme sekače, vrtáky a řetězy do motorových pil. Prodáváme oleje.

8Vodohospodářské stavby Javorník - CZ, s.r.o. (pobočka Brumov-Bylnice, Brumov)1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(27)
Kloboucká 1423, Brumov-Bylnice,… Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí: bourací a vrtací kladiva, sekačky, křovinořezy, elektrocentrály, čerpadla, motorové a elektrické pily, hutnící pěchy a desky i wapp-ky. Zajišťujeme servis zahradní techniky, ručního nářadí a strojů.

9Půjčovna nářadí Vlk, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(143)
Šrámkova 1267, Zlín, Malenovice Bezdlužná

Půjčovna nářadí, stavební, zahradní a komunální techniky. Půjčujeme bagry, nakladače, elektrocentrály do 80KVA, válce, pěchy, vibrační desky 100kg - 600kg, pojízdné lešení, kompresory, vibrátory, pily, vysavače, topidla, odvhlčovače a čerpadla.

10Charita sv. Anežky Otrokovice

4.2
★★★★★
★★★★★
(30)
Na Uličce 1617, Otrokovice Bezdlužná

Provoz charitativního domova pro seniory a zdravotně postižené osoby. Kapacita 46 lůžek. Základním posláním Charity sv. Anežky Otrokovice je prostřednictvím milosrdné lásky pomáhat lidem, kteří se ocitli v těžké životní nebo sociální situaci.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Zlín.