Půjčovny nářadí, nástrojů – Frýdek - Místek

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ČINČALA

Firma zaměřená na stavbu rodinných domů na klíč, průmyslových staveb, cest a chodníků. K dalším činnostem patří zemní, výkopové práce, terénní úpravy, nakládání a odvoz materiálů. Dále také půjčování nářadí, míchací techniky a přívěsných vozíků a stavba solárních elektráren.

2OBI Česká republika s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek, Místek)32 poboček

Příborská 2410, Frýdek-Místek,…
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej stavebních materiálů i potřeb pro domácnost a zahradu. Broušení řetězů, lepení hran, míchání barev, výroba a montáž kuchyní, výroba klíčů, půjčovna nářadí a přívěsných vozíků, zprovoznění zahradních traktorů a prodej osvětlení, dekorací, obrazů, tapet, nábytku i podlahových krytin.

3HR systém, s.r.o. (pobočka Vedryně)6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Vendryně 966 , Vendryně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a půjčovna nářadí, lešení a stavební mechanizace - benzínové stroje, elektrocentrály, kompresory, hoblíky, sekací, bourací kladiva, úhlové brusky, nivelační stroje, horkovzdušné pistole, elektrické šroubováky.

4PEMA STAV s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Zahradní 129 , Jablunkov Bezdlužná

Společnost zaměřená na stavební, pokrývačské, klempířské, tesařské, zednické, obkladačské, zateplovací, sádrokartonářské práce. Dále také staví pergoly a zahradní domky. Realizujeme elektromontáže a elektroinstalace. Dále také vyrábíme rozvaděče a protipožární rozvaděče. Provozujeme půjčovnu nářadí…

5COOP Beskydy, spotřební družstvo (pobočka Třinec, Staré Město)44 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(19)
Těšínská 617 , Třinec, Staré Město Bezdlužná

Prodej stavebnin. Půjčujeme stavební stroje a nářadí.


Půjčovny nářadí, nástrojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Půjčovny nářadí, nástrojů v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Půjčovny nářadí, nástrojů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Frýdek - Místek.