Elektroinstalace a elektromontáže – Přerov

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Přerov)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2Elektric-Hranice s.r.o.1 pobočka

Domovní a průmyslové elektroinstalace, revize, elektrotechnický materiál, rozvaděče.

3TECHNIS Kojetín spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Padlých hrdinů 638, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování technických služeb (údržba veřejné zeleně včetně realizace výsadeb, parkových úprav, ořezů stromů, čištění města, úklidu vnitřních prostor), provádění drobných staveb, oprav a jejich odstranění, výkopové práce, terénní úpravy, realizace dlažeb, instalatérské práce, zámečnická výroba,…

4Zapletal Karel

Zednické práce, práce s výrobky od firmy SCHLÜTER, kompletní rekonstrukce, vodoinstalace, elektroinstalace a podlahové topení.

5Alena Konečná - Intertop

Č. Drahlovského 424…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení elektromontáží a revizí ve stavebnictví i průmyslu. Další naše služby jsou v oblasti samoregulačních kabelových technologií pro topení, vytápění a ohřevy.

6Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

7MERCON, spol. s r.o.- sídlo společnosti3 pobočky

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 2839/90, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Zabýváme se výrobou rozvaděčů a ovládacích pultů, měřením i regulací tepelné energetiky a montážemi včetně revizí vyhrazených elektrických zařízení.

8Elektro Bělař1 pobočka

9. května 2452/90, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej elektromateriálu. Nabízíme elektrické nářadí, svářecí techniku, na objednávku dodáváme široký sortiment elektrických spotřebičů pro domácnost, dům a zahradu.

9Elektro Bukáček s.r.o.

Wilsonova 154, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Elektro Bukáček s.r.o. nabízí služby elektroinstalačních prací. Do jejich nabídky patří elektroinstalace průmyslových a obchodních objektů, měření, regulace a výroba rozvaděčů, elektrické vytápění, projekce a revize elektroinstalací, zabezpečovací systémy a další.

10ELEKTRO Chalupa s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Kopaniny 3381, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Elektro Chalupa s.r.o. nabízí elektromontážní a elektroinstalační práce, hlavně elektrické rozvody, dále velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 80 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 72 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Přerov.