Elektroinstalace a elektromontáže – Bruntál

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Gazdík Kunyt s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na elektrická zařízení, veřejné osvětlení a domovní telefony. Jako další provozní činností se zabýváme pronájmem zdvihacích plošin. Přijmeme elektro montéra - silnoproud, dle vyhlášky č. 50/1978 Sb §5, řidičský průkaz skupiny B.

2Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Bruntál)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

3EmB - Elektromontáže Bruntál, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krnovská 1009/33, Bruntál
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá kompletními elektroinstalacemi ve výrobních i průmyslových halách, novostavbách, bytových i rodinných domech.

4RTL servis s.r.o.

Společnost nabízí montáž a opravy elektrických zařízení, prádelenské techniky a vyhrazených plynových zařízení.

5ELPAS Vrbno, s.r.o.

Mnichov 296, Vrbno pod Pradědem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost provádí elektroinstalace, revize, elektromontážní práce, opravy veřejného osvětlení, revize hromosvodů. K dalším činnostem patří prodej elektroinstalačního materiálu.

6REELZA elektro s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bartákova 153/10, Rýmařov Bezdlužná

Firma REELZA elektro s.r.o. - Rýmařov působí na trhu elektromontáží již od roku 1991. Poskytujeme poradenství v energetice, poradíme také s výběrem elektroinstalačního materiálu.

7Zálešák Jiří - elektroinstalace

Nádražní 372, Dvorce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme montáž elektroinstalací, elektronických zabezpečovacích i kamerových systémů. Dále pak montáže garážových i pojezdových vrat.

8ELEKSYS CZ, s.r.o.

Sokolovská 1006/46, Rýmařov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se elektronickým zabezpečením objektů včetně instalace, údržby a servisu. Prodáváme vnitřní a venkovní detekce, elektronické požární signalizace, kamerové systémy CCTV a přístupové systémy. V našem sortimentu najdete také videotelefony, programově řízené regulace vytápění, kabeláž i…

9ELIKON, s.r.o.1 pobočka

Zámecké nám. 21/3, Bruntál
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Elektromontáže do 1000V včetně hromosvodů, EZS, EPS, televizní a satelitní rozvody, domácí telefony. Zabýváme se montáží a prodejem garážových vrat a pohonů Hörman. Prodáváme výklopná i sekční vrata, průmyslové systémy a nakládací techniku. Instalujeme centrální vysavače Husky.

10Lezna Vlastimil

Nabízím elektroinstalaci panelových bytů. Dále nabízím fotografické služby.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Bruntál.