Elektroinstalace a elektromontáže – Prostějov

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1EMKO elektromontáže s.r.o.

Partyzánská 2984/4 , Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma vznikla v roce 1995. Provádíme kompletní elektromontážní práce v bytové a průmyslové výstavbě. Zajišťujeme montáž inženýrských sítí a hromosvodů. Nabízíme i domovní instalace, montáže elektrického topení, výstavbu veřejného osvětlení a montáže topných kabelů. Provádíme měření tepelných…

2Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Prostějov)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

3GREGOR JOSEF-ELEKTROMONTÁŽE

Nabízíme kompletní elektromontážní a elektroinstalační práce. Dále i montáže hromosvodů či zabezpečovací techniky včetně revizí elektrických zařízení.

4ERA-engineering spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 35, Nezamyslice Bezdlužná

Nabízíme realizace kompletních elektroinstalačních prací. Dále i zajišťujeme průmyslové elektroinstalace i elektroinstalační rozvody v interiérech. Provádíme i revize elektrických zařízení, přenosného elektrického nářadí i elektrických spotřebičů. Prodáváme elektroinstalační materiál.

5Václav Vebr

Vencovského 4032/7, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím opravy a servis elektroniky.

6Lubomír Staněk- elektrikář

Zabývám se revizemi elektro, kompletními elektroinstalacemi a jejich rekonstrukcemi v domech, bytových i nebytových prostorách. Montuji pohon na vjezdové brány, osvětlení a pohybová čidla. Výměním zásuvky a vypínače, zajistím servisní údržbu pro bytová družstva.

7Čech Petr- Hodinový manžel

Provádíme veškeré domácí práce od výměny žárovky až po rekonstrukci celého bytu či domu. Nakoupíme, uklidíme, dovezeme, přestěhujeme. Umyjeme auto, vyměníme zámky, vymalujeme. K dispozici jsme 24hodin denně.

8Elektropráce Spáčil s.r.o. (Prostějov)1 pobočka

Jsme stavební a elektromontážní společnost působící na celém území ČR, převážně v Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a Jihomoravském kraji.

9BIODAM, s.r.o. (pobočka Němčice nad Hanou)1 pobočka

Energie z biopaliv. Nabídka zámečnických, montážních a demontážních prací, elektromontáží a revizí.

10Pazdera Miroslav

Provádění elektromontážních prací.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Prostějov.