Elektroinstalace a elektromontáže – Šumperk

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

1EMONTAS, s.r.o. - Divize Zábřeh1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 618/45 , Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektromontážních prací - montáže, opravy, údržba a revize venkovních i kabelových vedení, veřejného osvětlení, průmyslových trafostanic a rozvoden.

2Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Šumperk)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

3Příhoda Lukáš- Nejlepsinet.cz11 poboček

Poskytujeme připojení k internetu včetně instalace a instruktáže bez vstupních poplatků.

4JAS ENERGO CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Anglická 2129/14 , Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1992 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1998 byla činnost rozšířena o společnost s ručením omezeným.

5Kuttler Radomír- ELEKTROINSTALACE

Kladská 41, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti revizí a oprav elektrických zařízení či elektroinstalačních a elektromontážních prací.

6ESB elektroslužby Bílek Mohelnice

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Družstevní 335, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na silnoproudé a slaboproudé rozvody pro byty a průmyslové, administrativní i zemědělské stavby. Díky kvalitnímu technickému zázemí, zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům jen kvalitní služby a profesionální přístup.

7Ženožička Roman - elektropráce

Nabízíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Nabízíme také prodej elektroinstalačních materiálů a stavební práce.

8Švitorka Rostislav1 pobočka

Bohutín 152, Bohutín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Rádi bychom Vám touto cestou představili naši společnost, která se již po léta zabývá instalací elektro,vodo,topo,plyn. Za sebou již máme řadu úspěšných velkých i malých projektů, díky nimž jsme byli schopni maximálně zdokonalit námi nabízené služby. Proto neváhejte a využijte našich služeb. Více…

9FIS Instalace s.r.o.

Vodní 250/25, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1993 jako stavební sdružení s cílem co nejlépe řešit problémy vyplývající z požadavků zákazníků v oblasti vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. V roce 2001 se z fyzické osoby přetransformovala na společnost FIS Pjajko s.r.o. a v roce 2014 po úspěšném 20ti letém…

10Firma Steidl Jaromír

Postřelmovská 864/42, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma byla založena roku 1992. Již od svého vzniku se zabývala bytovými a průmyslovými elektromontážemi. Takže má dlouholetou praxi a zkušenosti. S rozvojem a zkušenostmi naší firmy jsme začali provádět také instalace hromosvodů, zabezpečovacího zařízení, revize (i přenosného nářadí) a…


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 67 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 60 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 20 firem v regionu Šumperk.