Elektroinstalace a elektromontáže – Nový Jičín

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1Elektromontáže BLESK, s.r.o. (Nový Jičín)10 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 452, Olomouc Bezdlužná

Provádíme elektroinstalace a elektromontáže. Dále i projekce, revize v bytové i průmyslové výstavbě. Montáž, opravy a údržba výhradních elektrických zařízení, trafostanice - VN 22kV, slaboproudé rozvody, hromosvody, přípojky NN a VN. Jsme partneři ČEZ.

2Glončák Martin - TVA servis

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 63, Fulnek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se montážemi a prodejem kamerových systémů a dalších elektronických zabezpečeních. Prodejem, montáží a servisem satelitní techniky, televizorů, počítačů a elektroniky. Nabízíme průmyslové i domácí LED osvětlení, elektroinstalace a hromosvody.

3CLIMB ON s.r.o.

Společnost nabízí elektroinstalační, elektromontážní, stavební, natěračské, výškové a sklenářské práce.

4GB ELEKTROSERVIS, spol. s r. o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rybníčky 247/26, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na projektování elektrických zařízení, elektromontáže, elektroinstalace, revize elektrických zařízení, revize zdvihacích zařízení, školení obsluhy zdvihacích zařízení.

5AXMA s.r.o.

Hukovice 56, Studénka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí elektromontážní práce, montáže hromosvodů, domovní elektroinstalace, venkovní či slaboproudé rozvody, veřejné osvětlení.

6H+D Elektromontáže s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vítkovská 539/21 , Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sppolečnost se zaměřuje na elektroinstalace výrobních hal, montáže technologických celků a výrobních linek, montáže kabelových rozvodů, protipožárních přepážek či solárních fotovoltaických systémů, instalace počítačových a telefonních sítí, zabezpečovacích zařízení, výrobu rozvaděčů a prodej…

7EMONIX elektric s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Sokolovská 157, Suchdol nad Odrou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí servis a převíjení elektromotorů, míchadel a čerpadel kejdy a kalových. Provádí také elektromontáže, revize, instalaci hromosvodů.

8Schenk Robert- elektroinstalace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 501/11, Kopřivnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí elektromontáže a elektroinstalace - hromosvody, kamerové systémy, satelity, antény, domácí telefony, videotelefony a revize do 1000V.

9Schneider Antonín - MT golem

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výškovice 68, Bílovec Bezdlužná

Výroba, montáž a servis silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky, informatiky a telekomunikací. Montujeme videotelefony, elektronické zabezpečovací a požární systémy, docházkové i odbavovací systémy, hromosvody i elektrické topné systémy.

10SYOMA, s.r.o.

Smetanovy sady 801/3, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno

Zabezpečovací systémy včetně elektroinstalací a telekomunikací. Zaměřujeme se na projektování, montáž a oživení elektronické zabezpečovací signalizace.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 72 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 65 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Nový Jičín.