Elektroinstalace a elektromontáže – Uherské Hradiště

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 1535, Staré Město Ověřená

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

2TESLUX, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vlčnovská 374, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje elektroinstalačního materiálu, svítidel a zdrojů světla. Provádíme elektroinstalační práce. V naší nabídce naleznete prachotěsná svítidla, průmyslové osvětlení, vnitřní svítidla, žárovky a pásky,veřejné osvětlení.

3Janků Zdeněk

Jaroslava Staňka 868, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a montáž elektronické zabezpečovací signalizace včetně kamerových systémů a společné televizní antény a satelity. Dále nabízíme ozvučení objektů a výrobních hal, počítačové sítě. Domácí telefony a videotelefony. Wifi připojení, LED osvětlení.

4Extra NET, s.r.o. - požární systémy2 pobočky

Návrhy a instalace zabezpečovacích a požárních systémů, kamer a kontrol docházky i přístupu. Provádění školení a vzdělávaní v oblasti varovných a informčních systémů. Poskytování poradenství a konzultací v oblasti varování a vyrozumění. Nabídka technického dozoru investora.

5A-Z ELEKTRO plus, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Za Humny 1463, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a montáž elektroinstalačního a hromosvodového materiálu, osvětlovací techniky a domácích telefonů. Provádění elektroinstalačních prací. Poskytování poradenství.

6SELCOM, s.r.o.

Provádíme elektromontáže a elektroinstalace slaboproudých, silnoproudých elektrických i elektronických zařízení, průmyslové instalace, montáž EPS a další činnosti, které jsou uvedeny v nabídce Služby.

7Baný Zdeněk1 pobočka

Provádíme revize a opravy elektrických zařízení nízkého napětí či hromosvodů, elektrických rozvodů a instalací.

8Hybler Jiří, zabezpečovací systémy, klimatizace

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Závodní 1454, Hluk Bezdlužná

Poskytujeme služby jako je montáž a servis klimatizací, zabezpečovacích systémů, videotelefonů, kamerových systémů. Projektujeme elektroinstalace do bytu. Vybrat si můžete z různých druhů na našich webových stránkách.

9ELEKTRO UH s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Svatojiřské nábřeží , Uherské Hradiště Bezdlužná

ELEKTRO UH je společnost s mnohaletou historií a praxí v oblasti kompletních dodávek elektromontážních prací v České republice i v zahraničí. Novým trendem, který neustále rozvíjíme je oblast úspor elektrické energie a vytápění.

10Hanák Libor

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Štěpnická 1162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zaměřuji se na revize hromosvodů, elektrických zařízení do 1000 V či spotřebičů a elektrického nářadí. Dále zajišťuji elektroinstalace rodinných domů, bytových jednotek a průmyslových objektů včetně instalace domácích telefonů a zabezpečovacích systémů.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 91 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 82 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 27 firem v regionu Uherské Hradiště.