Elektroinstalace a elektromontáže – Brno - venkov

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1ELSTAR PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme časově úsporné a cenově přijatelné řešení systému osvětlení staveb spolu s veškerými elektrotechnickými službami a elektroinstalacemi. Zajišťujeme služby elektrotechnického směru a to komplexní služby, nákladově efektivní, časově úsporné a cenově přijatelné řešení v oboru…

3KESCOM, s.r.o.

Nabízíme montáže, opravy a revize spotřebičů, elektroinstalací včetně hromosvodů. Vyřídíme přihlášky k odběru elelektrické energie i přípojky NN.

4Kubica Jiří- FIT ELEKTRA

Nabízíme veškeré elektromontážní práce do 1000V včetně revizí hromosvodů.

5ELMA, spol. s r.o.

Na Mýtě 86, Rosice Bezdlužná

Společnost ELMA, spol. s r.o. nabízí elektromontáže, prodej elektroinstalačního materiálu, průmyslových vypínačů a zásuvek.

6Nekuža Milan - ELEKTRO

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 69, Zbýšov
Otevřeno do 10:00
Bezdlužná

Firma Milan Nekuža elektro vznikla v roce 1992,provádí veškeré druhy elektromontážních prací , výrobu rozvaděčů, údržbu veřejného osvětlení pro obce , přípojky nn. Rovněž provádíme montáž zabezpečovacího zařízení s možností napojení na zabezpečovací agenturu. Vztah k zákazníkovi vychází z jeho…

7STAELKO

Naše firma byla založena v roce 1996. Zabýváme se veškerými stavebními pracemi, elektroinstalací, montáží hromosvodů, domovních telefonů a zabezpečovacích systémů, vodoinstalací, plynoinstalací, instalací topení a kotlů. Dále provádíme opravy a zeteplování fasád, opravy sakrálních památek a…

8ELEKTROINSTALACE VLADIMÍR UŠIAK

Poskytování služeb v oblasti elektro, a to především v oblasti elektroinstalačních prací a elektromontážních prací. Nabízíme komplexní služby v oboru, a to jak fyzickým, tak právnickým osobám, přičemž přijímáme zakázky jakéhokoliv charakteru.

9JMK elektro, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Branišovice 59, Branišovice Bezdlužná

Nabízíme komplexní realizaci elektromontážních prací v občanské a bytové výstavbě, veškeré elektroinstalační práce při výstavbě i rekonstrukcích nebytových prostor. Věnujeme se i prodeji elektroinstalačního materiálu. Široký sortiment elektrozboží nabízíme občanům, živnostníkům a firmám.

10RATIKO s.r.o.

Společnost RATIKO s.r.o. byla založena v roce 2009 a hlavním zaměřením jsou veškeré silnoproudé a slaboproudé montáže jak na stavbách občanské vybavenosti, tak v průmyslových objektech. Rovněž realizujeme kompletní montáže, servis a prodej.


Elektroinstalace a elektromontáže – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Elektroinstalace a elektromontáže v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Elektroinstalace a elektromontáže najdete 46 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Brno - venkov.