Chladící technika, zařízení – Zlín

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1EDTS spol.s r.o.

Strážná 5181, Zlín
Dnes už má zavřeno

Výroba, prodej a servis elektrických pohonů. Dále dodávky investičních celků pro energetiku. Mimo jiné dodávky a uplatnění moderních systémů a technologií pro řízení výrobních procesů. Výroba strojů pro gumárenský průmysl. Filozofie pracovníků ve společnosti je vždy založena na dokonalé analýze…

2HAVOG spol. s r.o.

Nabízíme servis, montáž a prodej chladícího a klimatizačního zařízení. Dále i vývěv, tepelných čerpadel, čističek vzduchu a mnoha dalších produktů. Mimo jiné poskytujeme komplexní služby od poradenství, přes rozpočty, dodávky a montáže až po servis.

3SEDLÁČEK PŘEMYSL

Výroba a repase tiskařských válců. Dále i strojních dílů pro polygrafické provozy, výroba odtahových strojů a chladicích van pro plastikářský průmysl.

4PROKLIMO chladící technika s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní Lhota 175, Dolní Lhota u… Bezdlužná

Prodej, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací a průmyslového chlazení. Poskytujeme poradenství a provádíme návrhy a realizace pro byty, rodinné domy, kancelářské prostory i pro průmyslové použití.

5Gargulák René - Chlazení klimatizace Gargulák

Kašava 300, Kašava Bezdlužná

Prodej, návrh, montáž a revize průmyslového i domácího chlazení. A to všech typů klimatizací a tepelných čerpadel. Dále provádíme servis autochladniček, stavby chladících, mrazících boxů a šokerů. Nabízíme i centrální vysavače.

6Robert Kudláč

Opravy ledniček mrazniček, průmyslového chladícího zařízení a montáž bytových klimatizací. Dále poskytujeme servis veškeré chladící techniky. Prodej a servis gastronomického zařízení.

7Opravy chladících zařízení - Tesařík Ivo

Montáž a oprava klimatizací. Dále i průmyslových chlazení, chladniček a ledniček.

8PARTNER KLIMA spol. s r.o.

Klimatizace, větrání - prodej, montáž, dodávka. Klimatizační technika- ventilátory. Chladicí zařízení - prodej, dodávka- chladící zařízení. V novodobé historii firmy v roce 1998 vstoupil do společnosti JANKA Radotín a. s. americký nadnárodní holding Lennox. Sortiment společnosti se tím rozšířil o…

9TRIOMETAL s.r.o.

Nabízíme kovovýrobu, kovoobrábění a zámečnickou výrobu. Pro strojírenskou výrobu nabízíme široké spektrum dílů. Jedná se o svařované sestavy do váhy 500 kg. Kovové palety na přepravu různých typů zboží patří k našemu standardnímu programu. Disponujeme technologií svařování nerezi metodou TIG.

10inTECHNA s.r.o. Klimatizace

Dolní 96, Tlumačov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

inTECHNA s.r.o. Klimatizace, se sídlem Dolní 96, 763 62, Tlumačov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 207926, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Chladící technika, zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Chladící technika, zařízení v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.