Chladící technika, zařízení – Šumperk

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1CRYOS s.r.o.

Šumperská 814, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje průmyslového chlazení, mrazírenských a chladírenských boxů či tepelných, mobilních a kazetových čerpadel, podlahového vytápění, klimatizací aj.

2Kamlar Martin

Zajišťujeme opravy chladících zařízení, dále se zabýváme montáží a opravami klimatizací. Najdete nás v Mohelnici, v okrese Šumperk.

3Luděk Keszeli KL-MONT

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 604, Rapotín Bezdlužná

Luděk Keszeli KL-MONT, se sídlem Družstevní 604, 788 13, Rapotín, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

4Trtík Vlastimil

Chladící zařízení a elektrospotřebiče - servis a revize.

5Cakirpaloglu Pavel

Dodáváme mrazící a chladící boxy, tepelná čerpadla a klimatizační jednotky.

6Penka Pavel

Klimatizace a chladící zařízení - prodej a servis.

7Schmid Bedřich

Poskytuji služby v oblasti servisu či dodávky bytových a kancelářských klimatizací, chladniček, mrazáků, vinoték, autoklimatizací, tepelných čerpadel aj. Provozní hodiny - nonstop.

8PROFI ÚDRŽBA s.r.o.

Jesenická 241, Rapotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

dotace, kotlíkové, topení, plynoinstalace, vodoinstalace, instalatér, elektroinstalace, tepelná čerpadla, solární panely, energie, revize, zkoušky, zednictví, izolatérství, truhlářství, podlahářství, malířství.


Chladící technika, zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Chladící technika, zařízení v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Šumperk.