Chladící technika, zařízení – Přerov

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Global Clima s.r.o.

Prodej a montáž vzduchotechnických zařízení, revize.

2Václav Ličman-autoservis

Provádíme karosářské práce, servis klimatizací a diagnostika vozidel, mechanické práce, karosářské práce, opravy elektro.

3BEER cash&carry, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Beňov 19, Beňov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme sudová a lahvová piva, alkoholické nápoje, vína, nealkoholické nápoje, cigarety. Zajišťujeme také zboží na akce, plesy, rodinné oslavy, svatby atd. včetně zajištění dopravy vlastními dodávkami, zapůjčení chladícího a výčepního zařízení.

4KLIMATE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Tovární 210, Brodek u Přerova Bezdlužná

zabýváme se montážemi, prodejem a servisem klimatizačních a chladících zařízení od roku 1995. Za dobu kterou působíme na trhu klimatizací, jsme se zaměřili i na montáž a servis tepelných čerpadel FUJITSU - GENERAL ATW.

5LADISLAV DRÁBEK KLIMACHALD

Montáž chladících boxů, klimatizací, plnění auto klimatizací, opravy a servis chlazení, revize těsnosti chladících okruhů projektová činnost a poradenství. Chladíme i topíme, to vše pro vás montíme. Máme v tom dvacetiletou zkušenost.

6Karel Tolman-Prodej, montáž a servis chladících zařízení

Prodej, montáž a servis chladících zařízení a plnění a opravy klimatizací.

7SAMSUNGCENTRUM.EU

SAMSUNGCENTRUM.EU, se sídlem Skalní 1088, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 62973, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

8Zdeněk Hlavinka

Hranice III-Velká…, Hranice III-Velká
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zdeněk Hlavinka, se sídlem Hranice III-Velká 155, 753 01, Hranice III-Velká, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných…

9DENDY, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem chladicí a mrazicí techniky.

10AZ KLIMA a.s. (pobočka Přerov)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 8. května…, Hranice Bezdlužná

Služby pro oblasti technického zařízení budov, dodávky vzduchotechniky, chladicí techniky.


Chladící technika, zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Chladící technika, zařízení v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Přerov.