Chladící technika, zařízení – Ostrava - město

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Klimatizace a servis Svoboda s.r.o.

Blokova 535/12, Ostrava-Kunčice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou, instalací a opravou chladicích zařízení, ústředního vytápění a větrání. Dále provádíme čištění, seřizování a revize.

2Schiessl, s.r.o. (pobočka Ostrava)3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Log. areál Frýdecká…, Ostrava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Autoklimatizace, klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla.

3COND KLIMA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Krakovská 1095/33, Ostrava-Hrabůvka
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní dodání služeb v oblasti klimatizací, vzduchotechniky či vytápění a chlazení. Poskytujeme servis v oblasti teplovzdušného vytápění a větrání nízkoenergetických, pasivních i nulových domů a zajišťujeme termovizní měření, pravidelné kontroly, revize a čištění.

4CN SERVIS, spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Kosmova 1126/17, Ostrava, Přívoz
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis nákladních automobilů, návěsů a přívěsů. Nabízíme výměny a opravy autoskel, rovnání rámů, kabin a nástaveb, geometrii náprav, diagnostiku a další.

5GAMYS s.r.o.1 pobočka

Vratimovská 624/11, Ostrava-Kunčičky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se dovozem výrobníků zmrzliny či nápojové technologie, chladících a mrazících vitrín. Nabízíme šokové zchlazovače, pasterizátory krémů a zmrzlin. Dále dodáváme odšťavňovače, reklamní poutače i výrobce směsí na točenou zmrzlinu, ledovou tříšť a čokoládu. Zpracujeme návrhy a provádíme…

6GASTROTECHNO GROUP s.r.o. (pobočka Ostrava)5 poboček

Nabízíme prodej vybavení obchodů, gastro zařízení či nářezových strojů, vah včetně profesionálních myček nádobí, konvektomatů, pekáren a pokladen. V našem sortimentu naleznete i grily na kuřata, mlýnky na maso a míchací stroje. Prodej chladicí a mrazicí techniky. V nabídce naleznete průmyslové…

7Holaň Radim- opravy ledniček a mrazniček

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Krmelínská 135/357, Ostrava, Nová Bělá
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme opravy ledniček, chladniček i mrazniček. Zajistíme pozáruční servis na všechny typy. Provádíme plnění, tlakování i dezinfekce autoklimatizací včetně doplnění oleje do kompresoru.Provedeme opravy do 24 hodin přímo u Vás doma, důchodci, nezaměstnaní a ženy na mateřské - sleva až 20% dle…

8FINIŠ OSTRAVA v.o.s.

Společnost zaměřená na klimatizace, chladící techniku a mrazící techniku (montáž, servis, prodej, projekce). K dalším činnostem patří výroba saun.

9Král Josef - chladící zařízení, servis, klimatizace

Firma nabízí prodej, montáž a servis klimatizační a chladící techniky.

10KRYON & Co s.r.o.

Syllabova 1232/3, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej, montáž a servis klimatizací a chladící techniky. Nabízíme kanálové, kazetové, podstropní, střešní, venkovní a nástěnné klimatizace či prodáváme bazénové odvlhčovače a tepelná čerpadla.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Chladící technika, zařízení v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 32 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 29 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Ostrava - město.