Chladící technika, zařízení – Opava

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MVB OPAVA CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostravská 350/2b, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávky technologií a zařízení k vytápění, chlazení, případně rekuperace odpadního tepla rodinných domů, bytových domů a průmyslových objektů, dodávky celků pro malotonážní procesy chemického, farmaceutického, potravinářského průmyslu.

2CHLAZENÍ servis s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Krnovská 380/214, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Montáž a opravy chladicích strojů a zařízení. Naší specializací je gastrozařízení, vzduchotechnika, klimatizace a chladící technika. Dodáváme chladicí a mrazicí techniku.

3BENKO KLIMA, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
náměstí Svaté…, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej i servis klimatizací, vzduchotechniky, bazénových odvlhčovačů, tepelných čerpadel, čističů vzduchu či centrálních vysavačů. Projekční činnost v oblasti technického zařízení budov. Montáž solárních kolektorů. Nabídka poradenství. Bankovní účet: 246978068/0300.

4Chlazení Steffek s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Hlučínská 24, Dolní Benešov Bezdlužná

Opravy, montáže a prodej průmyslového chlazení a klimatizací. Dále i dodávky a instalace chladicích i mrazicích boxů.

5GMH Elektro, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jandova 1/5, Hlučín Bezdlužná

Provádíme montáže klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a odvlhčovačů; jak do rodinných domů, bytů, tak i kanceláří. Poskytujeme pravidelné kontroly, servisní prohlídky a repase vzduchotechniky. Naše společnost vznikla v listopadu roku 1992. Specializujeme se na návrhy, dodávky a…

6Servis mechanizace živočišné výroby - KOSTŘIBA s.r.o.

Přemyslovců 698/37F, Opava – Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy zemědělských strojů a zařízení. Výroba a servis chladicích zařízení a separátorů kejdy. Poskytujeme i poradenskou činnost. Firma Servis MŽV Kostřiba s.r.o. byla založena v roce 1992 zabýváme se montážemi a servisem chladicích zařízení, klimatizací , vzduchotechniky , dojení ,…

7KLIMCO, společnost s ručením omezeným

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Špilberk 23/19 , Darkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávka, montáž a servis klimatizačních zařízení, sestavné vzduchotechnické jednotky a tepelných čerpadel. Naše firma, působí na českém trhu od roku 1991 a má četné zkušenosti v oblasti chlazení, ohřívání, zvlhčování, filtrování a čištění vzduchu. Disponujeme širokou nabídkou zařízení na jakoukoliv…

8Janíček Břetislav - Klimatronik

Montáž, servis a prodej klimatizací, rekuperací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Prodáváme chladící boxy a solární panely.

9FREECOLD s.r.o.

Výroba, prodej, servis a opravy transportního chlazení a klimatizací.

10Petr Ježek s.r.o.

Otáhalova 2839/21, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a opravy domácích chladících zařízení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Chladící technika, zařízení v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Opava.