Chladící technika, zařízení – Frýdek - Místek

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1AMKOR Trading spol. s r.o.

Společnost prodává chladicí vitríny, vany, lednice, stoly, regály, pokladní boxy, vstupní zařízení, nákupní koše, vozíky, varná a výdejní centra, sporáky, kotle, pánve, konvektomaty, nerezový program, kuchyňský a restaurační inventář.

2LEDO F-M, s.r.o.

Palkovická 2146, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na servis, revize a montáže průmyslového chlazení, klimatizace kanceláří a pracovních prostor. Společnost také dodává průmyslové chladicí a mrazicí skříně, přístěnné vitríny, obslužné pulty a gastro chlazení.

3Klimatizace Arktis Servis, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Nový Svět 697, Stará Ves nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Klimatizace Arktis Servis, s.r.o., se sídlem Nový Svět 697, 739 24, Stará Ves nad Ondřejnicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 72432, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje…

4Třinecká klimatizace, a.s.

Frýdecká 126, Třinec-Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Třinecká klimatizace, a.s., se sídlem Frýdecká 126, 739 61, Třinec-Staré Město, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. B 2725, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Akciová společnost. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 20 - 24 zaměstnanci.…

5Karel Lisztwan

Bystřice 912, Bystřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Karel Lisztwan, se sídlem Bystřice 912, 739 95, Bystřice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

6FROLA spol. s r.o.

FROLA spol. s r.o., se sídlem Ostravská 843, 739 25, Sviadnov, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 5535, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

7Olivka Richard

Frýdek-Místek 378, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno

Firma zaměřená na servis chladicí techniky.

8SPETECH TECHNOLOGY s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Místecká 179, Paskov Bezdlužná

Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, vzduch-vzduch i voda-voda. Prodej a montáž průmyslové vzduchotechniky, chlazení, MaR, klimatizací, podlahového topení, rozvodů topení i rekonstrukce topných systémů, topenářství a instalatérství.

9AMC GASTRONOM CZ, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(14)
Mánesova 438, Frýdek-Místek,… Bezdlužná

Gastronomická zařízení a gastro vybavení pro velkokuchyně a restaurace. Nerezový nábytek, gastro technika, chladírenská technika, gastro a kuchyňské vybavení, gastronomické doplňky i servis vybavení gastronomie.

10A.D. servis

Tolstého 108, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej a servis chladicí a klimatizační techniky, tepelných čerpadel. K dalším činnostem patří správa a údržba budov, topenářská a vodoinstalatérská činnost, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní, výroba a montáž automatických bran.


Chladící technika, zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Chladící technika, zařízení v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Frýdek - Místek.