Chladící technika, zařízení – Frýdek - Místek

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1AMKOR Trading spol. s r.o.

Společnost prodává chladicí vitríny, vany, lednice, stoly, regály, pokladní boxy, vstupní zařízení, nákupní koše, vozíky, varná a výdejní centra, sporáky, kotle, pánve, konvektomaty, nerezový program, kuchyňský a restaurační inventář.

2LEDO F-M, s.r.o.

Palkovická 2146, Frýdek-Místek
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na servis, revize a montáže průmyslového chlazení, klimatizace kanceláří a pracovních prostor. Společnost také dodává průmyslové chladicí a mrazicí skříně, přístěnné vitríny, obslužné pulty a gastro chlazení.

3Olivka Richard

Firma zaměřená na servis chladicí techniky.

4SPETECH TECHNOLOGY s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Místecká 179, Paskov Bezdlužná

Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda, vzduch-vzduch i voda-voda. Prodej a montáž průmyslové vzduchotechniky, chlazení, MaR, klimatizací, podlahového topení, rozvodů topení i rekonstrukce topných systémů, topenářství a instalatérství.

5AMC GASTRONOM CZ, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Mánesova 438, Frýdek-Místek,… Bezdlužná

Gastronomická zařízení a gastro vybavení pro velkokuchyně a restaurace. Nerezový nábytek, gastro technika, chladírenská technika, gastro a kuchyňské vybavení, gastronomické doplňky i servis vybavení gastronomie.

6A.D. servis

Tolstého 108, Frýdek-Místek
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na prodej a servis chladicí a klimatizační techniky, tepelných čerpadel. K dalším činnostem patří správa a údržba budov, topenářská a vodoinstalatérská činnost, rekonstrukce bytových jader, koupelen, kuchyní, výroba a montáž automatických bran.

7KLIMAWERT - KRC, s.r.o.

Montáže, opravy i rekonstrukce chladících zařízení, klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky, řídící systémy elektrotechniky. Projekční činnost.

8Lisztwan Martin

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bystřice 912, Bystřice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Montáž, opravy a rekonstrukce chladicích přístrojů a zařízení. Tepelná čerpadla, měření teplot, kondenzační sušičky i klimatizace. Jádrové vrtání.

9UNIS COOL, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Baštici 201, Staré Město
Otevřeno od 7:00

Výroba a prodej chladírenského, obchodního a zmrzlinové zařízení. Dodáváme elektrické a plynové stoličky, regály, nerezové umyvadla, tácky, vaničky, nábytek i gastronádoby. Zabýváme se internetovým prodejem nerezových pracovních stolů a desek, závěsných polic i skříněk, mycích stolů a výlevek.…

10THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. (pobočka Paskov)9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Místecká 845, Paskov
Otevřeno od 7:00

Firma se zabývá výrobou, distribucí, prodejem a servisem výčepního zařízení, chladicí techniky a vybavení pro gastro provozovny. Naše servisní síť pokrývá celou ČR.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Chladící technika, zařízení v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Frýdek - Místek.