Chladící technika, zařízení – Kroměříž

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1PEKAŘ JAN-CHLAZENÍ, KLIMATIZACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrad 492, Chropyně Bezdlužná

Opravy, servis, montáže domácího i průmyslového chladícího zařízení a klimatizací. Nabízím i servis autoklimatizací.

2GB Klima Holešov - Aleš Gába

Tyršova 1138/11, Holešov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

GB Klima Holešov - Aleš Gába, se sídlem Tyršova 1138/11, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel…

4Power klima s.r.o.1 pobočka

Karolín 24, Karolín Bezdlužná

Prodej i servis tepelných čerpadel, chladící a klimatizační techniky. Provozujeme eshop i kamennou prodejnu. Mezi naše služby patří návrh optimálního řešení, zpracování kompletní cenové nabídky, revize těsnosti zařízení nebo ekologická likvidace. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

5Elektro Hrabal

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovačovská 96, Chropyně Bezdlužná

Elektroinstalace, montáž a servis fotovoltaických elektráren, klimatizací a chladících zařízení, revize elektrických zařízení. Nabídka elektroinstalačního materiálu.

6Topič Milan - SEPROM

Provádění servisu dojicích a chladicích zařízení na chlazení mléka. Dále projektování a realizace dojíren, stájí a automatických krmicích technologií. Záruční i pozáruční servis. Mimo jiné prodáváme hospodářské a chovatelské potřeby, ochranné pracovní pomůcky, krmivo a drogistické zboží.

7K.T. - Kalttech s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 842, Chropyně Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme termoelektrické chladicí tašky, boxy a autochladničky.

8Reimer Pavel - REIMER chlazení - klimatizace (pobočka Holešov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Zlínská 1668, Holešov Bezdlužná

Autorizovaný servis a montáž klimatizace LG. Dále i průmyslové chlazení, odvlhčovače, chlazení vody. Provádíme i opravy chladniček a mrazniček zn. Liebherr, Zanussi, Electrolux, AEG, LG, Gorenje, Candy, Ariston, Indesit, Ardo, Eurotech, Brandt, Beco. Montáže a servis tepelných čerpadel Stiebel.


Chladící technika, zařízení – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Chladící technika, zařízení v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Chladící technika, zařízení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.