Expresní, kurýrní přeprava – Opava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme nová, dynamická společnost a nabízíme komplexní zajištění dopravy zboží dodávkovými vozidly. Specializujeme se na přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Nabízíme služby na vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny. Spolehlivá a rychlá přeprava na území České i Slovenské…

Poslat poptávku alpetrans.cz 737 875 104

Czech Sampo Security, s.r.o., se sídlem Bělá 123, 747 23, Bělá, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 66581, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…

Poslat poptávku czechsamposecurity.cz 604 380 429

Zaobíráme se vnitrostátní autodopravou do 3,5 tun. Dále i převoz kusových zásilek. Poskytujeme i stěhovací služby.

Poslat poptávku abanar.cz 734 713 826

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní silniční kamionovou dopravou a spedicí. Nabízíme přepravu nadrozměrných nákladů, expresní dopravu a nadstandartní služby. Poskytujeme servis nákladních vozidel, prodáváme oleje, maziva a náhradní díly. Profesní školení řidičů a školení BOZP.

Poslat poptávku jurotrans.cz 553 609 940

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Opava.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.