Expresní, kurýrní přeprava – Zlínský kraj

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Nabízíme expresní přepravu na letiště, kurýrní služby, vnitrostátní i mezinárodní přepravu osob a nákladní dopravu do 3,5 tuny. Naše vozy jsou vybaveny Wi-Fi a zásuvkami na 230V pro maximální pohodlí během cesty.

Poslat poptávku airporttransfers.cz 608 441 100

Provozujeme mezinárodní dopravní a přepravní společnost. Naší činností je vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, doprava ADR, zasilatelství, sběrná služba, kusové zásilky, distribuce, skladování, celní služby, intrastat a spedice. Specializujeme se na tyto země: Francie, Španělsko, Belgie,…

Poslat poptávku csaduh.cz 572 524 111

Zabýváme se ochranou objektů a osob. Dále nabízíme kompletní detektivní služby s možností shromažďování podkladů případně důkazních materiálů. Mimo jiné zajišťujeme bezpečnost osob nebo majetku při pořádání kulturních, sportovních nebo soukromých akcí.

Poslat poptávku bdsafe.cz 603 487 339

Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní osobní přepravu osobními vozy a mikrobusy až pro 16 osob a transfery na letiště. Poskytujeme přepravu na konference, firemní akce, svatby a výlety. Vedeme půjčovnu mikrobusů, střešních nosičů a autoboxů. Provozujeme půjčovnu mikrobusů, střešních nosičů,…

Poslat poptávku autopujcovnazlin.cz 777 592 202

Nabízíme pronájem, obytné vozy, karavany, osobní auta, dodávky. Provozujeme i vnitrostátní, mezinárodní expresní přepravu, nákladní, dodávkovou, minibusovou, osobní, půjčovna automobilů. Dále doprava minibusy, transfery, vyšší třídy, profi řidiči, stěhování. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku autotransit.cz 571 630 330

Firma vznikla v roce 1993. Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem a opravami dílů autobusů. Díly dodáváme expresně do 24 hod. vlastní autodopravou či zasláním přepravní službou České pošty, nebo přepravní službou PPL.

Poslat poptávku krta.cz 577 105 971

Zajišťujeme odtahy nákladních i osobních vozů, přepravu malých nákladů, vyprošťování, parkování a odstavení bouraného vozidla. Dále nabízíme asistenční služby. Přepravujeme i vozidla po havárii, nepojízdná vozidla a další vč. drink servisu. Zabýváme se také přepravou stavebního materiálu a drobné…

Poslat poptávku 603 819 392

Nabízím přepravu osob a zásilek, provozujeme taxi službu. Dále poskytuji služby drink taxi. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku nonstop-taxi.cz 774 989 061

Přeprava osob a nákladu po ČR a Evropě formou TAXI. Dále pronájem vozu s řidičem na svatby a večírky. Pronájem řidiče. Otevřeno nonstop. CENTRALA: Obvodová 3672, Kroměříž. POBOČKA: Riegrovo nám. 122, Kroměříž. Služba: Drink servis - vy pijete, my Vás Vašim vozem odvezeme domů.

Poslat poptávku kromeriz-taxi.cz 777 686 858

Zaměřujeme se na expresní přepravu kusových zásilek do 24hod po ČR. Mezi naše další služby patří mezinárodní a tuzemská doprava, nákladní a kamionová doprava, kurýrní doprava a dodávková autodoprava. Vlastníme nejmodernější mycí linku pro nákladní auta, kamiony, užitková vozidla, libovolně…

Poslat poptávku vpmtrans.cz 572 540 631

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Zlínský kraj.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.