Expresní, kurýrní přeprava – Olomoucký kraj

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1MH Zasilatelství, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kralický Háj 322, Kralice na Hané
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Potřebujete něco přepravit do Španělska, Německa, Rakouska, pobaltí, na Balkán nebo i mimo rámec EU? Nebo potřebujete převézt náklad z jedné strany České republiky na druhou? Soustředíme se jak na celovozové, tak menší zásilky, následně je rozvážíme na adresy určení. Společnost byla založena roku…

2Zásilkovna s.r.o. (pobočka Šumperk)282 poboček

Hlavní třída 2802…, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Síť výdejních míst v ČR a SR i outsourcing pro e-shopy. Přeprava zásilek na Slovensko i do Rakouska a Německa.

3Vše pro stěhování1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Zamenhofova 22, Olomouc Bezdlužná

Jsme spolehlivá firma, který se zabývá především stěhováním. Avšak dále do našeho portfolia patří zapůjčení přepravních vozidel, demontáž a montáž nábytku.

4TOPTRANS EU, a.s., organizační složka (pobočka Olomouc, Chválkovice)27 poboček

Expresní vnitrostátní i zahraniční přeprava kusových zásilek a balíků (pojištění zásilky 1 milion v ceně přepravného). 33 středisek v ČR a SR. Další činnosti v oblasti spedice a skladování i doplňkové služby typu dobírka, komfortní doručení, přepravy ADR, sledování zásilek a jiné.

5Kočiš Pavel

Poskytujeme služby expresní přepravu zásilek, dopravu osob.

6Ilona Chalupová, DiS. - DiPtrans

Zajistíme přepravu zboží, stěhování, expresní kurýrní služby a přepravu osob do celkové hmotnosti 1,3 tuny na celém území České republiky. Nabízen je také pronájem řidičů s praxí v řízení motorových vozidel včetně nákladních. Nonstop otevírací doba.

7Kadlčík Tomáš - TK Taxi

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Komárov 1271, Litovel Bezdlužná

Nabízíme rychlou a levnou přepravu osob v rámci Olomouckého kraje. Dále zajistíme převoz menších zásilek po celé EU. Odvoz osob a zavazadel na jakékoliv letiště v EU. Odvezeme i jakékoliv porouchané či havarované osobní vozidlo. Přijedeme s dalším řidičem a odvezeme Vás domu i s Vaším vozem. Více…

8Tomáš Hrdlička

Polská 436/32, Olomouc
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Zajišťujeme expresní přepravu zásilek. Nabízíme kompletní stěhování domácností i firem, pomůžeme s přepravou nadměrných předmětů. Jsme schopni zajistit nakládku a vykládku zboží.

9We-for you s.r.o.

Doprava osob na letiště z Prostějov, Olomouc, Vyškov, Brno, Přerov, Kroměříž do Ostrava, Brno, Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť. Přeprava osob, Expresní přeprava, Autodoprava, Spedice, Nákladní doprava, Kamionová doprava, Kusová doprava.

10Olřich Zatloukal-TRANSPORTE

Kmochova 19, Olomouc Bezdlužná

Doprava osob na letiště z Prostějov, Olomouc, Vyškov, Brno, Přerov, Kroměříž do Ostrava, Brno, Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť. Přeprava osob, Expresní přeprava, Autodoprava , Spedice , Nákladní doprava, Kamionová doprava, Kusová doprava.


Firmy v dalších lokalitách


Expresní, kurýrní přeprava v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Olomoucký kraj.