Expresní, kurýrní přeprava – Ostrava - město

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Česká distribuční a.s.

1.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Rovince 879 …, Ostrava-Hrabová Bezdlužná

Tato firma je obchodně distribuční firma a nabízí především kvalitní, rychlou a spolehlivou adresnou i neadresnou distribuci reklamních tiskovin a drobných reklamních předmět.

2JC TRANS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štramberská 2872, Ostrava Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autobusové a kamionové dopravy. Nabízíme přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob. Disponujeme expresní dodávkovou i evropskou dopravou.

3V.P.M. - TRANS, s.r.o. (Ostrava)2 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště,…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Expresní přeprava kusových zásilek do 24hod po ČR (FOFR) a do 48hod po Slovensku. Mezinárodní zasilatelství, mezinárodní a tuzemská doprava, nákladní a kamionová doprava, kurýrní doprava, dodávková autodoprava. Přeprava zásilek od balíčku po 25 tun. Mycí linka pro nákladní auta a kamiony.

4DHL Express (Czech Republic) s.r.o. (pobočka Ostrava)14 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Gen. Fajtla 372,…, Ostrava Bezdlužná

Expresní doručení zásilek do zahraničí. Rychlá a spolehlivá door-to-door přeprava zásilek, dopisů a balíků. Doručení po Evropě během následujícího pracovního dne, mimo Evropu nejčastěji do 2 až 3 pracovních dnů. Objednávka online, telefonicky nebo na jedné z poboček DHL Express.

5NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED, organizační složka (pobočka letiště Ostrava)3 pobočky

NNR Global Logistics je členem Nishitetsu Group. Jsme spediční a expresní firma a nabízíme letecké zásilky a provozujeme mezinárodní dopravu a přepravní služby včetně skladování. Air Cargo - letecká nákladní doprava, Ocean Cargo - námořní nákladní doprava, Overland Cargo - nákladní doprava po…

6Přidalová Lenka

Provozujeme osobní dopravu klimatizovanými minibusy Volkswagen, Mercedes nebo Škodou Superb po celé ČR a Evropě. Nabízíme půjčovnu aut, kurýrní služby a stěhování.

7Geis Parcel CZ s.r.o. (pobočka Ostrava)11 poboček

Vnitrostátní a mezinárodní expresní balíková služba. Dopravíme zboží od dodavatele přímo k vám pomocí silniční, námořní, letecké či balíkové dopravy. Dále se postaráme o kompletní skladování zásilek. Vaše zboží zabalíme, přebalíme a dle přání vložíme také letáky, vouchery a návody.

8IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. (pobočka Ostrava-Mariánské Hory)4 pobočky

Zajišťujeme expresní doručování zásilek a zabýváme se doručováním zboží. Provozujeme mezinárodní přepravu a poskytujeme skladovací služby.

9POSPIECH SD, s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(94)
Špitální 829/8, Ostrava-Slezská… Bezdlužná

Zajišťujeme spediční služby a možnost expresního doručení do 24 hodin. Disponujeme vlastní skladovací halou, pneuservisem, servisem pro vlastní vozidla a překladištěm.

10POSPIECH SD, s.r.o. (pobočka Ostrava, Luční)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(94)
Luční, Ostrava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zajišťujeme spediční služby a možnost expresního doručení do 24 hodin. Disponujeme vlastní skladovací halou, pneuservisem, servisem pro vlastní vozidla a překladištěm.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Expresní, kurýrní přeprava v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Ostrava - město.