Expresní, kurýrní přeprava – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1ALPE trans s.r.o.

Opavská 133, Vítkov Bezdlužná

Jsme nová, dynamická společnost a nabízíme komplexní zajištění dopravy zboží dodávkovými vozidly. Specializujeme se na přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Nabízíme služby na vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny. Spolehlivá a rychlá přeprava na území České i Slovenské…

2Česká distribuční a.s.

1.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Na Rovince 879 …, Ostrava-Hrabová Bezdlužná

Tato firma je obchodně distribuční firma a nabízí především kvalitní, rychlou a spolehlivou adresnou i neadresnou distribuci reklamních tiskovin a drobných reklamních předmět.

3JC TRANS, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Štramberská 2872, Ostrava Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autobusové a kamionové dopravy. Nabízíme přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob. Disponujeme expresní dodávkovou i evropskou dopravou.

4Bubble Transport s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na silniční nákladní dopravu a kurýrní přepravu. Nabízíme celní služby a skladování.

5Přidalová Lenka

Provozujeme osobní dopravu klimatizovanými minibusy Volkswagen, Mercedes nebo Škodou Superb po celé ČR a Evropě. Nabízíme půjčovnu aut, kurýrní služby a stěhování.

6ABANAR s.r.o.

Zaobíráme se vnitrostátní autodopravou do 3,5 tun. Dále i převoz kusových zásilek. Poskytujeme i stěhovací služby.

7POSPIECH SD, s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(94)
Špitální 829/8, Ostrava-Slezská… Bezdlužná

Zajišťujeme spediční služby a možnost expresního doručení do 24 hodin. Disponujeme vlastní skladovací halou, pneuservisem, servisem pro vlastní vozidla a překladištěm.

8Adámek Miroslav - Unitrans

Provoz mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy a spedice. Zajišťujeme spediční, dopravní činnost a spolupráci v oblasti dopravy, logistiky a organizování přeprav.

9Peška Jiří

E. Hakena 2150/10, Krnov
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Nákladní autodoprava dodávkovým vozem. Doručujeme zboží a zásilky různého druhu. Dlouholetá zkušenost s vedením logistiky, s doručováním, stěhováním a montáží nábytku všeho druhu.

10FRAVEGA INDUSTRY spol. s r.o.

Poskytujeme služby vnitrostátní a mezinárodní dopravy a expresní a kusové přepravy zásilek.


Firmy v dalších lokalitách


Expresní, kurýrní přeprava v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Moravskoslezský kraj.