Expresní, kurýrní přeprava – Brno - venkov

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Carda Pavel - OCPSPED1 pobočka

Náves 17, Popůvky Bezdlužná Ověřená

Naše společnost působí v oblasti mezinárodní dopravy od roku 1992. Vlastníme rozsáhlý vozový park. Nabízíme služby v oblastech: spedice, zasilatelství, vnitrostátní a mezinárodní přeprava nákladů v ČR i zahraničí, expresní přeprava a přeprava nebezpečných nákladů dle dohody ADR.

2COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o.3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(78)
Brněnská 1113, Modřice Bezdlužná

Děláme lisování CD a DVD a máme expresní výrobu a vypalování i také duplikace a také potisk medií CD i DVD plastotiskem a offsetem a sítotiskem. Dále děláme tiskoviny a obaly a máme možnost dopravy po celé ČR. Máme expresní výroba CD a DVD vypalováním a to až 5000 CD do 24hodin.

3JIVTRANS s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykova 108, Modřice Bezdlužná

Naše společnost vznikla v roce 1994 jako soukromá přepravní firma s jedním vozidlem. Postupně se rozšiřoval vozový park na současný počet 8 dodávkových a 2 nákladní vozidla. V roce 2005 se firma transformovala na společnost s ručením omezeným. V oblasti přepravních služeb se specializujeme na…

4Zásilkovna s.r.o. (pobočka Modřice)282 poboček

Brněnská 543, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Síť výdejních míst v ČR a SR i outsourcing pro e-shopy. Přeprava zásilek na Slovensko i do Rakouska a Německa.

7Hofman Jakub

Zaměřujeme se na expresní autodopravu a spedici. Zajistíme Vám přepravu od jednoho balíku, přes paletové zboží až po nestandardní a nadrozměrné náklady.

8Antoš Jakub

Provoz expresní vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravy vozy od 1 kg do 3,5 tun. Nabídka stěhování, asistenční služby a přepravy osob mikrobusy.

9Geis Parcel CZ s.r.o. (pobočka Rajhrad)11 poboček

Poskytnutí mezinárodní a vnitrostátní expresní balíkové služby.

10PPL Depo 36 - paletové zásilky153 poboček

Evropská 840, CT…, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Široké portfolio služeb v oblasti profesionální přepravy. Balíková přeprava po ČR a do Evropy. Doručování zásilek na soukromé i firemní adresy, vnitrostátní paletová přeprava. Standardní doručení po ČR je následující pracovní den. Od roku 2006 je PPL členem skupiny Deutsche Post DHL.


Expresní, kurýrní přeprava – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Expresní, kurýrní přeprava v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Brno - venkov.