Expresní, kurýrní přeprava – Kroměříž

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zajišťujeme odtahy nákladních i osobních vozů, přepravu malých nákladů, vyprošťování, parkování a odstavení bouraného vozidla. Dále nabízíme asistenční služby. Přepravujeme i vozidla po havárii, nepojízdná vozidla a další vč. drink servisu. Zabýváme se také přepravou stavebního materiálu a drobné…

Poslat poptávku 603 819 392

Nabízím přepravu osob a zásilek, provozujeme taxi službu. Dále poskytuji služby drink taxi. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku nonstop-taxi.cz 774 989 061

Přeprava osob a nákladu po ČR a Evropě formou TAXI. Dále pronájem vozu s řidičem na svatby a večírky. Pronájem řidiče. Otevřeno nonstop. CENTRALA: Obvodová 3672, Kroměříž. POBOČKA: Riegrovo nám. 122, Kroměříž. Služba: Drink servis - vy pijete, my Vás Vašim vozem odvezeme domů.

Poslat poptávku kromeriz-taxi.cz 777 686 858

Poskytujeme celovozové přepravy, částečné náklady, sběrná služba (denní odjezdy spojů, pravidelné svozy, přeskladnění). Dále i sdružování a dělení, skladování, rozvoz, expresní termíny (v rámci dohody AETR i mimo ni, 2 řidiči na vozidle), přepravy strojů a strojních celků, ADR přepravy. Otevřeno…

Poslat poptávku autodoprava-kostrbel.cz 570 580 067

Nabízíme kurýrní i taxi služby. Dále pronájem osobního auta s řidičem. Otevřeno nonstop.

Poslat poptávku 605 160 456

Nabízíme dodávkovou autodopravu a spedici. Zaobíráme se expresní a speciální přepravou zásilek. Dále zajišťujeme také kurýrní služby. V rámci spedičních služeb zajistíme přepravu vašeho zboží po Evropě v rozmezí od 1 do 24 000 kg. Využíváme vozy Mercedes-Benz Sprinter a Atego v různých rozměrech.

Poslat poptávku eimexpress.cz 573 330 836

Provozujeme autodopravu a spedici. Dále zajišťujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravu se specializací na Francii, Německo, Itálii, Holandsko i Španělsko. Poskytujeme i komplexní servis silniční dopravy a mezinárodní přepravy. Nabízíme konvenční, expresní i mrazírenskou přepravu a muldy. Otevřeno…

Poslat poptávku hdexpress.cz 776 269 520

Služby v oblasti zasilatelství a vnitrostátní a mezinárodní dopravy do 3,5 tuny.

Poslat poptávku 573 331 554

Poskytujeme expresní přepravu, mezinárodní autodopravu, dodávkovou přepravu export se zaměřením do Anglie. Zajišťujeme i skladování, sběrnou službu, expresní zasilatelství, kurýrní služby, přepravu Just in Time. Vozíme zásilky od 1 do 6t.

Poslat poptávku 573 394 020

Nabídka služeb mezinárodního dopravce. Dále přeprava zboží z ČR do Velké Británie a zpět.

Poslat poptávku 573 397 289

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Expresní, kurýrní přeprava najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.