Autovrakoviště, výkup autovraků – Olomouc

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Olomouc.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Autovrakoviště MORAVA-Šíma Miroslav1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(152)
Sladkovského 51, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autovrakoviště, kde si zakládáme na profesionalitě a kvalitně odvedené práci. Věnujeme se především ekologické likvidaci vozidel.

2HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Železniční 591/10, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

3KIWEK METAL s. r. o.3 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Mladějovice 94 , Mladějovice

Poskytujeme služby svoz, demontáž, výkup kovů, železa a kovošrotu, autobaterií, ekologická likvidace vozidel, autovraků.

4MORAVSKÝ AUTOLAND, a.s.

Nabízíme služby autovrakoviště. Provádíme výkup a prodej havarovaných a ojetých vozů a náhradních dílů a ekologickou likvidaci motorových vozidel všech značek.

5AUTONEŠPOR TRUCK s.r.o.

Dolní novosadská , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar Nešpor, tradiční prodejce ojetých automobilů, jeden z nejdéle působících autobazarů v regionu, po mnohaletých zkušenostech s prodejem, rozšířil oblast svého působení o prodej ojetých nákladních automobilů, pracovních strojů, stavební a zemědělské techniky, speciálních, užitkových i…

6Výkup autovraků EU8 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(19)
Dolní Hejčínská 47…, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme rychlý a bezstarostný výkup autovraků a starších vozidel pro ekologickou likvidaci. Protokol o likvidaci - potřebný doklad pro úřad vystavíme ihned při převzetí vozidla. Nabídneme reálnou výkupní cenu, v hotovosti zaplatíme a zdarma auto odvezeme.

7Autovrakoviště Opel a Ford

Bystročice, Bystročice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště Opel a Ford, se sídlem Bystročice, 783 41, Bystročice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8RECOVERY GROUP LLC1 pobočka

Sladkovského 153/51, Olomouc-Holice
Dnes už má zavřeno

RECOVERY GROUP LLC, se sídlem Sladkovského 153/51, 779 00, Olomouc-Holice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 77071, Městský soud v Praze. Právní forma Odštěpný závod zahraniční právnické osoby. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba…

9Autovrakoviště VW, Audi, Fiat, Alfa Romeo - E+V s.r.o.

Bystročice, Bystročice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště VW, Audi, Fiat, Alfa Romeo - E+V s.r.o., se sídlem Bystročice, 783 41, Bystročice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 49022, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5…

10Autovrakoviště Peugeot a Citroen - Jiří Vaněk

4.3
★★★★★
★★★★★
(47)
Bystročice, Bystročice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště Peugeot a Citroen - Jiří Vaněk, se sídlem Bystročice, 783 41, Bystročice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Olomouc – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.