Autovrakoviště, výkup autovraků – Zlín

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Zlín.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1SBĚRNA, s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(46)
Cecilka 125, Zlín, Příluky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Likvidace autovraků, výkup kovu, elektrospotřebičů.

2AUTO SKLO BATĚK, spol. s r.o.- autovrakoviště Tečovice

4.1
★★★★★
★★★★★
(129)
Parcela č. 414/1, Tečovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozují autovrakoviště a autoservis. Provádí ekologickou likvidaci autovraků. Prodávají nové i použité autodíly a náhradní díly na všechny automobilové značky.

3M-Car, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 588, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Působíme jako autoservis, velkoobchod a maloobchod náhradních dílů vžech značek. Provozujeme také autovrakoviště na vozy Lada.

4AUTOVRAK.CZ

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Mánesova 510, Tlumačov
Dnes už má zavřeno

AUTOVRAK.CZ, se sídlem Mánesova 510, 763 62, Tlumačov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 107044, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5Baťková Monika

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tečovice 220 , Tečovice Bezdlužná

Poskytujeme služby autovrakoviště.


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Zlín – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.