Autovrakoviště, výkup autovraků – Vyškov

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Vyškov.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1EUROvrak s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(517)
Holubice, Holubice 127
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme největší autovrakoviště na Moravě. Zabýváme se prodejem automobilů, náhradních dílů, výkupem vozů, a likvidací vozidel dle platné legislativy. Působíme na území celé České republiky, auto odtáhneme po dohodě odkudkoliv, likvidaci autovraku zajišťujeme zdarma. Vystavení protokolu o…

2Hrubý Martin - AutoEkoŠrot Lysovice

Nabízíme ekologickou likvidaci automobilových vraků a prodej použitých náhradních dílů na automobily všech značek.

3DV - AUTO s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Rousínov-Čechyně 167, Rousínov-Čechyně Bezdlužná

Autobazar a vrakoviště vozidel Peugeot.

4ZaraCar s.r.o.1 pobočka

Vyklízíme objekty, pozůstalosti, nemovitosti, stěhujeme byty a domy. Odvážíme suť a odpady. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel i s odtahem autovraku zdarma.

5Chvíla Vojtěch

Vykupujeme autokatalyzátory z benzínových i naftových vozidel.

6Pernica Petr2 pobočky

Nabízíme opravy veškerých typů vozidel, lakýrnické a klempířské práce, zprostředkování STK a prodej i výkup aut a vraků.

7Naja servis s.r.o. - autovrakoviště8 poboček

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Křečkovská 30/38, Vyškov-Křečkovice Bezdlužná

Nabízíme likvidaci autovraků.

8Petráš Miroslav

Nabízíme servis a opravy vozů - výměny skel, diagnostika a mechanické i klempířské práce u vozů Volkswagen, Audi, Škoda, Seat i dalších. Nabízíme prodej použitých dílů značek Volkswagen, Audi a Škoda i výkup a prodej havarovaných aut.


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Vyškov – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.