Autovrakoviště, výkup autovraků – Ostrava - město

Autovrakoviště poskytují své služby v oblasti výkupu autovraků, ekologické likvidace vozidel, výkupu autodílů, prodeje autodílů a odvozu autovraků. Přehled autovrakovišť v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Fröhlich Kristián- Ekologická likvidace vozidel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Výtopny 10, Ostrava, Zábřeh Bezdlužná

Zabýváme se ekologickou likvidací osobních automobilů, dodávek, nákladních vozidel i zemědělských strojů. Vykoupíme Váš pojízdný automobil i vrak určený k odhlášení z registru vozidel. Disponujeme technikou s hydraulickým ramenem a navijákem na 12 tun. Vyprostíme vozidlo i z těžko dostupného terénu…

2SOTEA spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Muglinovská 55/91, Ostrava, Muglinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových i použitých náhradních dílů značek BMW a MINI. Zasíláme díly na dobírku. Zajistíme komplexní servis pro vozy BMW a MINI, opravy klimatizací všech vozidel. Výkup havarovaných vozidel BMW MINI.

3Gráf Pavel- náhradní díly

4.3
★★★★★
★★★★★
(16)
Komenského 146, Klimkovice
Dnes už má zavřeno

Naše autovrakoviště nabízí použité náhradní díly pro automobily Fiat, Peugeot, Citroën, Renault, Škoda, Ford, Opel atd.

4LYKONA STYL, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Zengrova 46, Ostrava, Vítkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vrakoviště vozů značek Volkswagen, Audi, Seat, Škoda a BMW. Prodej a výkup havarovaných vozů na náhradní díly. Provoz odtahové služby s možností zapůjčení přívěsného vozíku.

5Demonta T, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Starobělská 593/81, Ostrava
Dnes už má zavřeno

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje či výkupu barevných kovů, hliníku či ocelového šrotu, dále výkupu a likvidace autovraků, elektroměrů, novin aj.

6Mácha David - VRAK FORD

Antošovická 11/1, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autovrakoviště vozů Ford. Prodej použitých náhradních dílů. Provoz autoservisu i pneuservisu.

7Lamža Rostislav - AUTOVRAKOVIŠTĚ RENAULT

Harantova 3157/29, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej nových i použitých náhradních dílů pro vozy značky Renault.

8Paradise Cars s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čujkovova 1741/40, Ostrava-Zábřeh
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Paradise Cars s.r.o., se sídlem Čujkovova 1741/40, 700 30, Ostrava-Zábřeh, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 60024, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je:…

9Baterie Ostrava s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Sládkova 3245/38, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Baterie Ostrava s.r.o., se sídlem Sládkova 3245/38, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63133, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem…

10METAL FAKTOR RECYCLING, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polanecká 1238/47, Ostrava-Svinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

METAL FAKTOR RECYCLING, s.r.o., se sídlem Polanecká 1238/47, 721 00, Ostrava-Svinov, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 64161, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 -…


Autovrakoviště, výkup autovraků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Autovrakoviště, výkup autovraků v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Výkup autovraků 

Vykupujeme nepojízdné, havarované nebo jinak poškozené automobily. Výkup bouraných vozidel je vhodným řešením, pokud jste zjistili, že oprava vašeho vozidla by byla finančně náročná a nevyplatila by se. Pro vaše vozidlo si přijedeme, naložíme ho a odvezeme ho k ekologické likvidaci. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci vozidla pro odhlášení automobilu z registru. S likvidačním protokolem odhlásíte vozidlo z registru vozidel na odboru dopravy a ukončíte pojistnou smlouvu o povinném ručení. Když budete potřebovat, můžete využít naší služby, kdy za vás vyřadíme automobil z registru vozidel.

Ekologická likvidace vozidel

Ekologická likvidace vozidel je jediným způsobem, jak se zákonně zbavit starého, nepojízdného, poškozeného nebo havarovaného vozidla. Je zákonnou povinností každého majitele vozidla provést ekologickou likvidaci vozidla a je nezbytnou podmínkou pro vyřazení vozidla z registru motorových vozidel na úřadě i pro ukončení povinného ručení. 

Výkup autodílů

Vykupujeme samostatné náhradní díly i celá vozidla, která jsou vhodná pouze na náhradní díly.

Prodej použitých autodílů 

Prodáváme použité náhradní díly. Výhodou použitých autodílů je, že jsou levná a vy tak nemusíte utrácet za nové náhradní díly. Prodáváme motory, startéry, alternátory, palivová čerpadla, palubní desky, automobilové dveře, sedadla a mnoho dalších náhradních dílů. 

Odvoz autovraků

Odtahujeme nepojízdná vozidla, vozidla po dopravní nehodě i vozidla, kterým skončila STK.